Wczytuję dane...

RelaxSan

RelaxSan logo

RelaxSan - Producent wyrobów uciskowych

RelaxSan to jeden z liderów w produkcji profilaktycznych i terapeutycznych wyrobów pończoszniczych o stopniowanym ucisku. RelaxSan pończochy, RelaxSan podkolanówki, czy RelaxSan rajstopy uciskowe to produkty, które powinny się znaleźć pod ręką każdej osoby zmagającej się z ciężkością nóg, pajączkami czy żylakami. RelaxSan oferuje bogaty asortyment w różnych kategoriach ucisku. Dzięki temu wyroby RelaxSan znajdują zastosowanie w profilaktyce i leczeniu żylaków, zaburzeń krążenia, łagodzeniu obrzęków w nogach, w terapii niewydolności układu żylnego kończyn dolnych, po operacjach chirurgicznych. Unikalna technologia zastosowana w procesie produkcji jest gwarancją uzyskania efektywnego i prawidłowego rozkładu ucisku wzdłuż nogi (100% ucisku w kostce, 70% ucisku w okolicy kolana, 40% na wysokości uda) i jest charakterystyczna dla wszystkich wyrobów RelaxSan o działaniu kompresyjnym.

W efekcie długoletnich doświadczeń i ścisłej współpracy z lekarzami pończochy uciskowe RelaxSan zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą skuteczność podczas użytkowania, a jednocześnie komfort, wygodę i elegancję. Wyroby RelaxSan są wyrobami medycznymi i posiadają stosowne certyfikaty. Polecamy te produkty również za względu na przystępną cenę.

Rozwiń/Zobacz więcej

RelaxSan - Bogata oferta

RelaxSan sklep oferuje szeroką gamę produktów kompresyjnych od ucisku profilaktycznego po I i II stopień kompresji, w różnorodnych seriach, długościach proporcjonalnych do rozmiaru. Wśród nich są podkolanówki, pończochy i rajstopy o strukturze plastra miodu z serii RelaxSan Basic. Wyroby te polecamy głównie kobietom – ze względu na strukturę materiału oraz koronkowe wykończenie mankietu pończoch samonośnych. Wyroby z grubszej, miękkiej tkaniny, całkowicie matowe i kryjące to RelaxSan z serii RelaxSan Classic, Soft i Silver. Dostępne w I i II stopniu ucisku, w wersjach z palcami zamkniętymi lub otwartymi. Polecane osobom, które szczególnie cenią sobie miękkość tkaniny. RelaxSan Medicale Silver to z kolei podkolanówki z dodatkiem włókna srebrnego, o właściwościach antyseptycznych, przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Pozwala to na zachowanie higieny i zapewnia poczucie świeżości podczas noszenia kompresji. RelaxSan Anti-Embolism, czyli seria przeciwzakrzepowa, do stosowania podczas zabiegów i krótko po operacjach różnego typu. Stosowane są w celu zapobiegania zakrzepicy i zatorom.

RelaxSan podkolanówki z dodatkiem naturalnych włókien są popularne zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn. Biorąc pod uwagę pończochy przeciwżylakowe RelaxSan opinie mężczyzn wskazują podkolanówki męskie z bawełną, dostępne w I i II stopniu kompresji. Duża zawartość bawełny (66%!) sprawia, że są miękkie i wygodne w noszeniu, dosyć łatwo się je zakłada i zdejmuje, a stopa ma zapewnioną wentylację. Podkolanówki te mają delikatny prążek, który nadaje im charakterystyczny wygląd, dzięki czemu można je nosić zarówno na co dzień, jak i w bardziej odświętnych stylizacjach. W naszej ofercie znajdziesz także podkolanówki uciskowe, pończochy uciskowe i rajstopy uciskowe innych wiodących na rynku producentów.

Dowiedz się więcej na blogu

Podkolanówki profilaktyczne

Podkolanówki I klasa ucisku
 
Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasa ucisku

 Pończochy profilaktyczne

Pończochy I klasa ucisku

Pończochy II klasa ucisku


Pończochy III klasa ucisku

Rajstopy profilaktyczne

Rajstopy I klasa ucisku

Rajstopy II klasa ucisku
 
Rajstopy III klasa ucisku

Rajstopy profilaktyczne
dla kobiet w ciąży


Rajstopy dla kobiet w ciąży
I i II klasy ucisku

Podkolanówki męskie

Półrajstopy przeciwżylakowe

I i II klasy uciskuAkcesoria
Kosmetyki

Terapia przeciwzakrzepowa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.