Wczytuję dane...

Charakterystyczne cechy wyrobów uciskowych - RELAXSAN

Charakterystyczne cechy wyrobów uciskowych - RELAXSAN
Wybór wyrobów uciskowych jest sprawą indywidualną. W zależności od potrzeb i własnych upodobań, wybieramy takie, które będą – z różnych względów – optymalne. Warto zawczasu zrobić rozeznanie, żeby wygodnie i trafnie dobrać taki wyrób, z którego będziemy zadowoleni. W naszym cyklu opisujemy cechy, jakimi charakteryzują się poszczególne serie podkolanówek, pończoch i rajstop uciskowych z oferty przeciwżylakowe.pl.W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się bliżej propozycji włoskiej marki RelaxSan. Producent oferuje szeroką gamę produktów kompresyjnych o ucisku profilaktycznym oraz w I i II stopniu ucisku, o długościach proporcjonalnych do rozmiaru.

Serie produkcyjne RelaxSan:


Basic
to podkolanówki, pończochy i rajstopy o strukturze plastra miodu. Tkanina ma delikatny połysk, a profilaktyczne i w I stopniu kompresji są przejrzyste, mają zamknięte palce. Wyroby te polecamy głównie kobietom – ze względu na strukturę materiału oraz koronkowe wykończenie mankietu pończoch samonośnych. W tej propozycji znajdują się także wyroby z mikrofibrą oraz rajstopy z niewielkim dodatkiem bawełny.

W II stopniu ucisku RelaxSan Basic proponuje podkolanówki, pończochy i rajstopy Unisex – tkanina jest trochę grubsza, nieprzezroczysta, wykończenie uniwersalne. Unikatową propozycję stanowią rajstopy 140 den o zwiększonym uciskuprzejrzyste tak, jak rajstopy w I klasie kompresji, ale ucisk na poziomie II stopnia zapewnia ulgę również osobom o bardziej zaawansowanych zmianach żylnych.

Serie Medicale: Classic, Soft i Silver to wyroby z grubszej, miękkiej tkaniny, całkowicie matowe i kryjące. Dostępne w I i II stopniu ucisku, w wersjach z palcami zamkniętymi lub otwartymi. Polecamy je osobom, które cenią sobie miękkość tkaniny. Seria Medicale Classic dostępna jest w dwóch wariantach długości (normalna i skrócona), pozostałe mają jedną, proporcjonalną do rozmiaru długość (normalną).

Medicale Silver to podkolanówki z dodatkiem włókna srebrnego, które ma właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Pozwala to na zachowanie higieny i zapewnia poczucie świeżości podczas noszenia.


Medicale Anti-Embolism – seria przeciwzakrzepowa
. Wyroby tego rodzaju przeznaczone są do stosowania podczas zabiegów i krótko po różnego typu operacjach. Stosowane są w celu zapobiegania zakrzepicy i zatorom w okresach okołooperacyjnych, w szpitalu. Są wykonane z tkaniny, którą można prać w wysokich temperaturach (95 stopni Celsjusza), łatwo je włożyć, jednakże nie są tak trwałe, jak wyroby przeciwżylakowe. Do stosowania w krótkich okresach. RelaxSan Anti-Embolism to podkolanówki w I i pończochy w I i II stopniu ucisku, są białe, mają otwór rewizyjny w części palcowej.

Ciekawą propozycją marki RelaxSan są podkolanówki z dodatkiem naturalnych włókien. Najbardziej popularne – zwłaszcza wśród mężczyzn – są podkolanówki męskie z bawełną, dostępne w I i II stopniu kompresji. Duża zawartość bawełny (66%!) sprawia, że są miękkie i wygodne w noszeniu, dosyć łatwo się je wkłada i zdejmuje, a stopa ma zapewnioną wentylację. Podkolanówki te mają delikatny prążek, który nadaje im charakterystycznego wyglądu, dzięki czemu można je nosić zarówno na co dzień, jak i w bardziej odświętnych sytuacjach.

RelaxSan ma także dwie nowości:

  1. Podkolanówki z włóknem mlecznym (Milk Fiber)
  2. Podkolanówki z masującym podbiciem

Włókno mleczne ma właściwości antybakteryjne i działa odżywczo na skórę. W połączeniu z wiskozą sprawia, że podkolanówki są niezwykle miękkie i komfortowe, a także wyjątkowo trwałe.

Podkolanówki z masującym podbiciem zapewniają wyjątkowy komfort. Delikatnie masują nogę, stymulując właściwe krążenie i zapobiegając poceniu się stóp. 70% bawełny gwarantuje wyjątkową miękkość i trwałość tych podkolanówek. Wskazane dla osób prowadzących siedzący tryb życia, a także dla kobiet w ciąży.RelaxSan to ciekawe propozycje w dobrej cenie – sprawdź!


Poznaj cechy wyrobów uciskowych innych marek:

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.