Wczytuję dane...

Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży

Rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży to estetyczne, przyjemne w noszeniu a co najważniejsze prozdrowotne produkty. Jeśli chcesz poczuć się pięknie, nie rezygnując z kobiecych stylizacji rajstopy uciskowe ciążowe pozwolą zachować elegancję i zadbać o kondycję nóg. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, idealnie dopasowują się do zmieniającego się kobiecego ciała, a stopniowany ucisk sprawia, że rajstopy medyczne ciążowe skutecznie odciążają dolne kończyny, narażone na obrzęk i ból w okresie ciąży.

Zamiast obserwować z niepokojem pojawiające się na nogach pajączki, warto zawczasu pomyśleć o kompresjoterapii i wybrać odpowiednie dla siebie rajstopy uciskowe ciążowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rajstopy dla ciężarnych, podkolanówki uciskowe, pończochy przeciwżylakowe to produkty, które z pewnością docenisz.

Rozwiń/Zobacz więcej

Czy warto kupować rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży?

Wydawać by się mogło, że ciąża nie trwa wiecznie i nie warto kupować specjalnych rajstop na ten czas. Przyglądając się temu od strony kobiety, która z dnia na dzień widzi zmiany zachodzące w swoim organizmie, czuje ciężar, boryka się z niedogodnościami, widzi opuchnięte kostki, zmęczone nogi i pojawiające się żylaki, odpowiedź jest już zupełnie inna. Terapia kompresyjna oparta na odpowiednio dobranym, stopniowanym ucisku wspiera żyły i przynosi ulgę nawet przy „podwójnym obciążeniu”. Ciąża jest bowiem dla kobiety wysiłkiem, który z dnia na dzień się zwiększa, mogąc prowadzić do zastojów żylnych, a w efekcie do choroby zakrzepowej. Rajstopy medyczne ciążowe czy pończochy uciskowe, nie są złotym środkiem na chorobę, ale ich regularne stosowanie jest zalecane przez lekarzy jako profilaktyka mająca na celu zapobieganie powstawania zakrzepów. Zmniejszają ryzyko wystąpienia niewydolności żylnej w okresie, kiedy wzrasta dyskomfort poruszania się, a problemy z nogami w czasie ciąży stają się rzeczywiście uciążliwe. Ta forma terapii pobudza przepływ krwi w żyłach pozwalając pozbyć się takich dolegliwości jak bóle nóg, obrzęki kostek i nadwrażliwość łydek. Jednocześnie kompresjoterapia w ciąży zapobiega poważnym chorobom związanym z układem krążenia. Kompresjoterapia w ciąży zalecana jest od początku- noszona profilaktycznie, po czas porodu a nawet rekonwalescencji w połogu. Budowa rajstop jest tak przemyślana, że oprócz profilaktyki żył, rajstopy medyczne ciążowe przynoszą ulgę również w części podbrzusza, podtrzymując brzuch, nie uciskając go.  

Eleganckie i skuteczne rajstopy uciskowe ciążowe

Atrakcyjny wygląd w czasie ciąży to lepsze samopoczucie przyszłej mamy. Dlatego warto zadbać o siebie i nie rezygnować z modnych stylizacji noszonych na co dzień. Rajstopy dla ciężarnych nie muszą być beżowe czy czarne. Producenci oferują modną kolorystykę rajstop ciążowych, zapewniając stylowy wygląd i wysoki komfort noszenia. Wybór produktów uciskowych zarówno profilaktycznych jak i w I i II klasy kompresji jest coraz większy, dlatego z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Szczególnie warte polecenia są linie Sigvaris Magic, Mediven Elegance, Jobst Maternity Opaque, ale i  takie firmy jak Venoflex, Bauerfeind, Relaxan zapewniają wysoką jakość i modną kolorystykę, jeśli chodzi o rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży.
Wybierając rajstopy w trakcie ciąży trzeba pamiętać, że przypadku produktów leczniczych ( w II i III klasie kompresji), stopień ucisku powinien być zalecony przez lekarza.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.