Wczytuję dane...
Formy płatności

Istnieją 4 podstawowe sposoby dokonania płatności za zakupy w przeciwzylakowe.pl:

 

1. Przelew bankowy na konto sklepu

Zamówienie można opłacić, dokonując przelewu na podany niżej rachunek. Jeżeli posiadają Państwo konto w mBanku, płatność zostanie zaksięgowana od razu. W przypadku pozostałych banków przelewy otrzymujemy najczęściej następnego dnia roboczego. (Jeśli chcą Państwo przyspieszyć realizację zamówienia, prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu). Wpłaty dokonywane na Poczcie Polskiej księgowane są w ciągu 3-5 dni roboczych.

 

Numer rachunku bankowego:

mBank

41 1140 2004 0000 3102 5340 2473

 

Dane do przelewu:

MIKO s.c.

ul. Południowa 48a

62-064 Plewiska

 

2. Za pośrednictwem serwisu PayU - usługa polega na natychmiastowym transferze gotówki. Jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób płatności.

Serwis Płatności.pl umożliwia opłacenie zamówienia w sposób bardzo wygodny i szybki, także posiadaczom kart kredytowych. Płatności.pl polecamy również wszystkim naszym Klientom, którym zależy na błyskawicznym opłaceniu zamówienia, a nie posiadającym konta w mBanku. Wszystkie transakcje mają zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Jak skorzystać z PayU?

 

Składając zamówienie, w momencie wyboru sposobu płatności, Kupujący zaznacza opcję: PayU - pojawi się wtedy lista banków obsługiwanych przez system. Mamy tutaj do wyboru wszystkie znaczące banki w Polsce.

Po potwierdzeniu zamówienia Kupujący przechodzi od razu na stronę serwisu internetowego swojego banku. Po zalogowaniu się na konto swojego banku Kupujący natrafi na wypełniony formularz przelewu.

Strona PayU znajduje się w systemie informatycznym zabezpieczonym według norm bankowych. przeciwzylakowe.pl nie ma dostępu do poufnych danych Kupującego, takich jak numer karty płatniczej czy konta bankowego.3. Płatność PayPal wymaga posiadania konta w tym systemie. Przy wyborze tego sposobu płatności i potwierdzeniu zamówienia, Kupujący przechodzi do strony logowania PayPal. Płatność dokonana przez PayPal jest księgowana od razu na koncie PayPal sklepu. Przy korzystaniu z płatności PayPal pobierana jest przez serwis stała prowizja 3%.

 

4. Przy odbiorze - należność w całości pobiera listonosz, kurier lub paczkomat.

UWAGA! Płatność za pobraniem powyżej 400 zł jest dostępna wyłącznie dla stałych Klientów przeciwzylakowe.pl. Z powodu ryzyka nieodebrania paczki, zamówienia o takiej wartości nalezy opłacać wyłącznie w formie przedpłaty na rachunek sklepu (przelewem, PayU lub PayPal).

UWAGA! Opcja płatności przy odbiorze w paczkomacie mozliwa jest tylko dla zamówień do 200 zł. Prosimy zwrócić uwagę, że nie wszystkie paczkomaty posiadają taką opcję.


Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.