Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-10 roboczych dni

Profilaktyczne rajstopy ciążowe Avicenum 70 wspomagają i poprawiają krążenie krwi. Działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu żylaków i cellulitu. AVICENUM 70 zapobiega okresowym obrzękom nóg, np. podczas dłuższego stania lub siedzenia oraz przy większym obciążeniu nóg. Szczególnie polecane dla osób z dziedzicznymi skłonnościami do powstawania żylaków.

 

To dobroczynne działanie produktu wzmacnia dodatkowo apretura antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized ® Silver, która:

  • zawiera aktywne jony srebra, przez co zapobiega rozmnażaniu się mikroorganizmów (pleśni i bakterii); Jony te przenikają przez ścianę komórkową mikroorganizmów i ograniczają dostęp tlenu i substancji
    odżywczych. W ten sposób skutecznie zapobiegają ich rozmnażaniu się oraz powstawaniu kolonii, które są często odporne na zwykły cykl prania. Jednocześnie produkty nie zawierają potencjalnie problematycznego nanosrebra.
  • zwiększa higieniczność i trwałość wyrobu
  • działa jak dezodorant: zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i uprzyjemnia codzienne noszenie pończoch

 

Właściwości:

  • Grubość: 70 DEN Lycra
  • Skład 76 % Nylon, 24 % Lycra ®
  • Ucisk w okolicach kostki 10 - 17 mmHg

 

Dostępne kolory:

paleta kolorów Aries Avicenum

 

Tabela rozmiarów:

tabela rozmiarów Avicenum 70 rajstopy ciążowe

 

Czy wiesz, że...?

By chronić swoje nogi w czasie ciąży warto postawić na kompresję. Rajstopy uciskowe ciążowe, czy pończochy kompresyjne noszone od samego początku ciąży, przez poród i okres połogu chronią żyły w czasie tego wzmożonego dla organizmu wysiłku!

Dowiedz się dlaczego warto nosić rajstopy w ciąży

 

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.