Wczytuję dane...

Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe 

Znajdziesz tu podkolanówki kompresyjne odpowiednie na każdą okazję, porę roku i pogodę, proponowane przez najlepszych na rynku producentów odzieży kompresyjnej. Dobrej jakości podkolanówki uciskowe w ulubionym kolorze, zarówno gładkie jak i te wzorzyste z pewnością przypadną Ci do gustu.!

Rozwiń/Zobacz więcej

Dlaczego warto nosić podkolanówki uciskowe?

Podkolanówki uciskowe to potwierdzona medycznie, skuteczna metoda ochrony nóg zarówno w początkowych stadiach problemów krążeniowych jak i w leczeniu zaawansowanych schorzeń. Pomogą zachować piękny i modny wygląd, jednocześnie dbając o Twoje zdrowie.

Przygotowując nasza ofertę staramy się, by stosowanie kompresji jako wsparcie dla nóg, było przyjemne i efektywne na każdym etapie walki z żylakami. Niezależnie od tego czy Twoje nogi wymagają profilaktyki, I, II, czy III klasy ucisku, w naszej ofercie z powodzeniem dobierzesz podkolanówki odpowiednie dla siebie.

Niezastąpione w czasie codziennych aktywności, wielogodzinnych podróży, ale i domowych obowiązków. Podkolanówki uciskowe to produkt, w który warto się zaopatrzyć od razu po zauważeniu u siebie tendencji do obolałych i opuchniętych nóg, pajączków czy pierwszych żylaków. Są prostym i skutecznym sposobem profilaktyki przeciwżylakowej, przynoszą ulgę osobom ze zdiagnozowaną niewydolnością żylną kończyn dolnych. Dobrze dopasowane podkolanówki kompresyjne poprzez stopniowany ucisk, regulują przepływ krwi, wspomagając jej powrót od stóp w górę, w stronę serca.

Na co zwrócić uwagę wybierając podkolanówki kompresyjne?

Jeśli dokucza Ci uczucie ciężkich nóg, prowadzisz siedzący lub stojący tryb życia, wybierasz się w podróż, a może ciąża stanowi nadmierne obciążenie dające o sobie znać w dolnych partiach nóg- podkolanówki kompresyjne są dla Ciebie wskazane. Większy ucisk w okolicach kostek, zmniejszający się ku łydkom, to właśnie stopniowany poziom kompresji. Zadziała tylko wówczas, gdy podkolanówki będą dobrze dopasowane. I nie chodzi tu tylko o rozmiar stopy. Ważny jest np. obwód nad kostką w najwęższym miejscu, obwód łydki w najszerszym miejscu. Należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów wybranego produktu, gdyż producenci kierują się różnymi rozmiarówkami. Można wybrać wersję z palcami lub bez, długość podkolanówek, no i oczywiście ulubiony fason.

Wybierz podkolanówki kompresyjne, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i stosuj codziennie jako wsparcie dla swoich nóg!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.