Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-10 roboczych dni

UWAGA!!! Bardzo silny ucisk - 3 KLASA KOMPRESJI PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE, BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU ANI WYMIANY!


Juzo Ulcer Pro to system medycznych podkolanówek uciskowych wspomagający terapię owrzodzeń nóg, opracowany w ścisłej współpracy z lekarzami i terapeutami. 

Zestaw podkolanówek uciskowych Juzo Ulcer Pro zapewnia stabilne trzymanie nawet podczas ruchu i można go wygodnie nosić w zakrytym obuwiu.

W skład zestawu wchodzą dwie podkolanówki uciskowe- spodnia, okrągłodziana podkolanówka Juzo Ulcer Liner w I klasie ucisku oraz płaskodziana, słabo rozciągliwa podkolanówka wierzchnia Juzo Ulcer Expert w II klasie ucisku. Suma ucisku podkolanówki spodniej i wierzchniej daje klasę ucisku 3 (34-46 mmHg), co w połączeniu z aktywnym ruchem zapewnia doskonałe rezultaty leczenia owrzodzeń żylnych podudzi.

Skład zestawu Juzo Ulcer Pro:
  • podkolanówka spodnia, okrągłodziana Juzo Liner w dwóch egzemplarzach (do noszenia na zmianę) w białym kolorze

  • podkolanówka wierzchnia, płaskodziana Juzo Ulcer Expert w beżowym kolorze

Właściwości podkolanówki spodniej Juzo Ulcer Liner:

Spodnia podkolanówka uciskowa okrągłodziana może być noszona na chorej nodze przez całą dobę. Dzięki niskiemu uciskowi łatwo się ją zakłada i zdejmuje. Podkolanówka spodnia chroni wrażliwą skórę podczas zakładania podkolanówki wierzchniej i można ją wykorzystywać do pewnego mocowania opatrunków i pelot. Kolorowe oznaczenia w okolicy pięty ułatwiają pacjentowi uzyskanie prawidłowej pozycji podkolanówki. Szew w okolicy palców znajduje się na zewnątrz, co pozwala chronić delikatną skórę palców i poprawić komfort noszenia.

Właściwości podkolanówki wierzchniej Juzo Ulcer Expert:

Płaskodziana podkolanówka uciskowe zakładana w ciągu dnia zapewnia wysoki ucisk roboczy podczas ruchu oraz mały ucisk podczas spoczynku, a największą skuteczność wykazuje w połączeniu z aktywnym ruchem.

Dla osób leżących lub mało mobilnych (poruszających się tylko do toalety) mających owrzodzenia żylne podudzi odpowiedni będzie Juzo Ulcer System >>


Rozmiar dobieramy na podstawie obwodów nóg. Nogę mierzymy stojąc boso na podłodze (najlepiej rano). Wymiary porównujemy z poniższą tabelą.


Juzo Ulcer Pro- podkolanówki uciskowe na owrzodzenia


Juzo Ulcer Pro jest odpowiedni do rozmiaru buta 44.

Wskazania do noszenia produktu:
  • owrzodzenie żylne podudzi
  • stadium owrzodzenia ze względu na objawy stanu zapalnego
  • przewlekła niewydolność żył stopnia III: faza ostra lub klasyfikacja CEAP C5, C6


Jest to produkt medyczny.
Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.