Wczytuję dane...

Kompresja sportowa

Kompresja sportowa to sportowe podkolanówki uciskowe, uciskowe skarpety do biegania, opaski uciskowe sportowe stosowane zarówno przez zawodowych sportowców, amatorów, jak i osób aktywnych ruchowo. Sportowe podkolanówki uciskowe nie tylko świetnie wspomagają nogi w trakcie wysiłku, chronią przed kontuzją, przyspieszają regenerację i zwalczanie zakwasów, a do tego świetnie wyglądają na nodze w czasie treningów.

 

Warto dbać o swoje nogi na co dzień, ale przede wszystkim warto o nie dbać  w czasie uprawiania sportu. Pozwoli to na osiągnięcie świetnych wyników oraz zachowanie przy tym pełnego zdrowia. Każdy, kto aktywnie spędza czas, powinien je wypróbować!

Rozwiń/Zobacz więcej

Zalety stosowania kompresji sportowej

Podkolanówki sportowe uciskowe  czy opaski uciskowe sportowe stosowane przez zawodowych sportowców doceniane są przez weekendowych amatorów sportu jak i przez osoby aktywne fizycznie. Wybierając się na dłuższy spacer, bieganie, na rower, czy górską wyprawę możesz utrzymać nogi w znakomitej formie. Poprawa krążenia krwi. Przyspieszenie wchłaniania kwasu mlekowego - ograniczenie tzw. "zakwasów". Stabilizacja mięśni i stawów, zmniejszająca ryzyko wystąpienia kontuzji. Wyeliminowanie obrzęków. To podstawowe zalety stosowania kompresji sportowej. Ponadto kompresja sportowa ma na celu ochronę więzadeł. Poprzez stopniowy ucisk, który odpowiednio rozłożony przez włókno kompresyjne jest w stanie równomiernie odciążyć nogę. Do tego różnorodność fasonów, wzorów i kolorów sprawia, że każdy sportowiec znajdzie coś dla siebie.

Podkolanówki dla biegaczy

Kompresja sportowa to niezastąpiony element stroju każdego sportowca. Wpływa na funkcjonowanie mięśni, zapewniając odpowiednie ukrwienie i dotlenienie, stabilizuje mięśnie i stawy, minimalizując ryzyko kontuzji. Ważną funkcją jest również amortyzacja wstrząsów oraz zapewnienie stabilizacji stopy wewnątrz buta. kompresyjne skarpety do biegania redukują zmęczenie, przyspieszają regenerację oraz wchłanianie kwasu mlekowego.

Wybierając dobrej jakości sportowe podkolanówki uciskowe stawiasz na wysokiej jakości tkaniny, doskonałą termoregulację, system kontroli wilgotności, anatomicznie dopasowanie stopy z rozróżnieniem na stopę prawą i lewą, komfort użytkowania o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Wypróbuj skarpety uciskowe do biegania i zrób pierwszy krok do podjęcia sportowej aktywności!

Reasumując, do wyboru mamy:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.