Wczytuję dane...

Kosmetyki pielęgnacyjne do nóg

Kosmetyki pielęgnacyjne do nóg służą profesjonalnej pielęgnacji przy stosowaniu produktów uciskowych. Idealne dla wymagającej skóry poprawiają elastyczność, nawilżenie, działają kojąco, wzmacniając strukturę tkanki, a tym samym podnosząc komfort funkcjonowania i zdrowie nóg. Zadbaj o swoje nogi w dzień, stosując kremy i żele chłodzące, oraz w nocy przyspieszając regenerację zmęczonej skóry. Stosując kosmetyki pielęgnacyjne do nóg dedykowane kompresji, zarówno chłodzące, odświeżające jak i regenerujące znacznie poprawisz jakość swojego życia i wesprzesz działanie kompresji.

Rozwiń/Zobacz więcej

Kosmetyki pielęgnacyjne do nóg - doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry

Skóra dotknięta chorobą żylakową wymaga szczególnej ochrony. Żylaki powodują zaburzenia krążenia krwi, a przez to również naturalnej równowagi nawilżenia skóry. Im bardziej zaawansowana choroba żył, tym trudniej skórze zachować prawidłowy poziom nawilżenia. Nadmierna utarta wody z powierzchni skóry prowadzi do wysuszenia cienkiej już skóry i czyni ją podatną na urazy. Prawidłowa pielęgnacja skóry wspomaga nogi nie tylko od strony kosmetycznej, poprawiając wygląd, ale i od strony medycznej, zapewniając ochronę i wspierając działanie produktów uciskowych.

Kosmetyki pielęgnacyjne do nóg- na dzień

Ochrona skóry w ciągu dnia różni się od ochrony w nocy. W dzień skóra potrzebuje głównie ochłodzenia i odświeżenia. Wybierając kosmetyki pielęgnacyjne do nóg z gamy produktów przeciwżylakowych, masz pewność, że działają kojąco oraz wzmacniają struktury tkanki i naczyń żylnych uzupełniając terapię profesjonalnymi produktami uciskowymi. Pomagają redukować napięcie i wrażliwość skóry. Ponadto, codziennie stosowane kosmetyki pielęgnacyjne do nóg aplikowane przed założeniem podkolanówek, pończoch czy rajstop kompresyjnych zapewniają komfort noszenia i uczucie lekkich nóg przez cały dzień. 

Kosmetyki pielęgnacyjne do nóg - na noc

W trosce o przesuszoną i zmęczoną skórę nóg, polecamy szczególnie kosmetyki pielęgnacyjne do nóg na noc. Nocny odpoczynek jest idealną porą na przywrócenie skórze elastyczności i silne jej odżywienie. Kremy przyspieszające regenerację gospodarki wodnej oraz mające kojące działanie na górne warstwy skóry, stosowane wieczorem, podczas snu głęboko nawilżają i wygładzają. Rano skóra jest przygotowana do ponownego założenia pończoch przeciwżylakowych i efektowną terapię uciskową.

Warto pamiętać, że stosowanie tradycyjnych kosmetyków może niekorzystnie wpływać na włókno pończoch kompresyjnych, dlatego zalecany jest wybór tylko sprawdzonych produktów. Oferowane przez nas kosmetyki pielęgnacyjne do nóg zostały opracowane przy wykorzystaniu bezpiecznych i najwyższej jakości substancji czynnych, tak aby ich działanie wspomagało kompresjoterapię.

Oprócz kremów i sprayów pielęgnacyjnych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą płynów do prania pończoch przeciwżylakowych, oraz kleju dla osób noszących pończochy samonośne lub rękawy uciskowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Może przydatne będą poniższe linki:

Hity wśród kompresji w 2023 5 suplementów zapobiegających powstawaniu żylaków Jak dbać o produkty uciskowe

Akcesoria

5 suplementów zapobiegających powstawaniu żylaków

Jak dbać o produkty uciskowe?

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.