Wczytuję dane...

Rajstopy uciskowe

Kompresyjne rajstopy uciskowe

Rajstopy uciskowe, które przynoszą ulgę od momentu założenia, to doskonały powód, by zamienić noszone do tej pory klasyczne rajstopy na rajstopy kompresyjne. Pomagają znormalizować przepływ krwi, łagodzą uczucie ciężkich nóg, minimalizują opuchnięcia. Do wyboru rajstopy profilaktyczne o minimalnym ucisku, polecane dla każdego, kto chce zadbać o swoje nogi, ale i rajstopy kompresyjne w I, II i III klasie kompresji. Skonsultuj z lekarzem, która klasa kompresji będzie dla Ciebie najskuteczniejsza i zapewnij najlepszą ochronę swoim nogom.

Rozwiń/Zobacz więcej

Rajstopy uciskowe- poczuj różnicę

Rajstopy o stopniowanym ucisku, czyli inaczej rajstopy uciskowe czy kompresyjne, zostały stworzone z myślą o codziennej profilaktyce. Pomagają uniknąć w przyszłości żylaków, ale i stanową wsparcie dla nóg już objętych tym schorzeniem. Stymulują krążenie, chronią przed niewydolnością żylną, a co ważne gwarantują poczucie komfortu już od momentu założenia.

Rajstopy kompresyjne wyglądają jak klasyczne modele i na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od zwykłych rajstop. Cała tajemnica tkwi jednak w technologii przędzenia, jakości i doborze materiałów oraz technice produkcji. Rajstopy kompresyjne działają na zasadzie ucisku. Największy ucisk jest w okolicy kostki, stopniowo zmniejsza się ku górze. Polecane zarówno podczas długotrwałego pozostawania w pozycji siedzącej lub stojącej, w czasie długich podróży, ale i w czasie ciąży, gdy dodatkowe obciążenie stanowi nie lada wysiłek dla nóg (sprawdź też rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży).

Wypróbuj dobrej jakości rajstopy kompresyjne i poczuj różnicę.

Rajstopy uciskowe klasyczne, wzorzyste, a może funkcyjne?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele klasyczne- gładkie rajstopy kompresyjne w neutralnych odcieniach, które są zawsze trafnym wyborem; rajstopy kompresyjne wzorzyste- w tym kolekcje sezonowe, które stanowią odbicie najmodniejszych trendów; jak i rajstopy kompresyjne funkcyjne- na szczególne okazje np. rajstopy modelujące sylwetkę.

Efektywność kompresji w każdym modelu jest zagwarantowana na tym samym poziomie skuteczności. Od Ciebie zależy na jaki styl ubioru masz dziś ochotę. Czy chcesz zwrócić uwagę na swoje nogi, zabłysnąć w towarzystwie, przyciągnąć uwagę kolorem, czy jedynie uzupełnić klasyczną stylizację, stawiając na stonowaną kolorystykę.

Przy wyborze możesz również kierować się stosowanymi przez producentów technologiami dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Przykładem jest stosowana w produktach Mediven Sheer&Soft technologia Clima Comfort zapewniająca uczucie lżejszych nóg i mniejsze pocenie, Clima Fresh w palcach zapewnia przeciwbakteryjną świeżość stopy. OFA Bamberg Memory Aloe Vera z linii Memory, z dodatkiem aloesu, który dba o właściwą pielęgnację skóry, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Aries AVICENUM 360- dodatkowa powłoka antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized ® Silver.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się na czym polega różnica między klasycznymi rajstopami, a rajstopami wykorzystującymi kompresję, nie zwlekaj. Zamów swoje pierwsze rajstopy kompresyjne i poczuj się komfortowo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.