Wczytuję dane...

Pończochy uciskowe

Pończochy uciskowe- skuteczne i modne

Szukasz pończoch kompresyjnych? To strona dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pończochy profilaktyczne, pończochy kompresyjne I stopnia ucisku, jak i pończochy kompresyjne II stopnia ucisku. Zadbaj o zdrowie swoich nóg.

Pończochy uciskowe na każdą okazję.  Problemy żylne doskwierają tak bardzo, że czasem chciałoby się ukryć swoje nogi i nie eksponować ich w cienkich pończochach. Rozwiązaniem są wówczas pończochy uciskowe. Transparentne w profilaktyce i pierwszej klasie kompresji, kryjące w bardziej zaawansowanych stadiach walki z żylakami. W sklepie przeciwżylakowe.pl znajduje się pełna oferta pończoch uciskowych.

Pończochy uciskowe będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, a może i inspiracją do wyjątkowo modnych stylizacji.

Rozwiń/Zobacz więcej

Pończochy kompresyjne na co dzień i od święta

Jeśli lubisz nosić pończochy, nie rezygnuj z nich przez żylaki! Załóż ulubioną sukienkę, wymaluj usta, poczuj się seksownie i wyjątkowo w eleganckich pończochach przeciwżylakowych. Transparentny, a może kryjący materiał, połyskujące lub matowe wykończenie, wariant z palcami lub bez, to tylko kilka podpowiedzi, ile możliwości kryją pończochy kompresyjne. Ich przewaga nad zwykłymi pończochami to jednak przede wszystkim stopniowany ucisk- pierwszy krok w walce z problemami krążeniowymi. Dzięki temu połączysz świetny wygląd ze skuteczną terapią antyżylakową i sprawisz, że Twoje nogi będą dobrze zabezpieczone przed tym uciążliwym schorzeniem.

Jak właściwie dobrać pończochy uciskowe?

Dobierając produkty kompresyjne działamy zgodnie z zasadami pomiarów, wskazanymi przez producenta danego produktu. Warto zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów i wskazane miejsca pomiarów wybranych pończoch, gdyż w niektórych przypadkach rozmiary mogą się od siebie nieco różnić. Pończochy uciskowe muszą dokładnie przylegać, by zapewnić odpowiedni nacisk w okolicach stopy, kostki, łydki i uda. Tylko dobrze dobrana para pończoch będzie gwarantować skuteczne działanie kompresji. Oprócz dostosowania klasy kompresji do stopnia zaawansowania schorzenia (od profilaktyki, przez I, II klasę kompresji), ważne jest też zadbanie o własne samopoczucie. Zakup pończoch w ulubionym kolorze, styl mankietu, mniejsza lub większa transparentność pozwoli poczuć się pięknie i modnie w każdej stylizacji.

Zamawiając pończochy uciskowe w naszym sklepie zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy doborze właściwego rozmiaru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.