Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-10 roboczych dni

Pończochy przeciwżylakowe z mocowaniem w pasie AVICENUM 360 to produkt zdrowotny drugiej klasy kompresji, który wspomaga prawidłowe działanie zastawek żylnych, stabilizuje krążenie krwi i jest niezastąpionym elementem terapii uciskowej. Prawidłowe działanie wyrobów Avicenum 360 jest kontrolowane i certyfikowane przez prestiżowy niemiecki instytut Hohenstein.

Wszystkie warianty Avicenum 360 spełniają wszelkie wymagania przeciwżylakowej terapii kompresyjnej. Ciśnienie w okolicy kostek dla tych wyrobów wynosi 23 – 32 mmHg i obniża się w górę.

 

To dobroczynne działanie produktu wzmacnia dodatkowo apretura antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized ® Silver, która:

  • zapobiega rozmnażaniu się mikroorganizmów (pleśni i bakterii); Jony te przenikają przez ścianę komórkową mikroorganizmów i ograniczają dostęp tlenu i substancji
    odżywczych. W ten sposób skutecznie zapobiegają ich rozmnażaniu się oraz powstawaniu kolonii, które są często odporne na zwykły cykl prania. Jednocześnie produkty nie zawierają potencjalnie problematycznego nanosrebra.
  • zwiększa higieniczność i trwałość wyrobu
  • działa jak dezodorant: zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i uprzyjemnia codzienne noszenie pończoch

 

Właściwości:

  • Grubość: 360 DEN Lycra
  • Skład 60 % Nylon, 40 % Lycra ®
  • Ucisk w okolicach kostki 23 - 32 mmHg
  • dostępne w kolorze beżowym

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Aby dobrać odpowiedni rozmiar, należy dokonać pomiarów nogi w miejscach wskazanych w tabeli.


Avicenum 360 do paska

 Prócz tego należy wybrać długość w zależności od długości nogi pomiędzy punktami A i G (zgodnie z rysunkiem powyżej).Pończochy z przypięciem w pasie dostępne są tylko z palcami zamkniętymi.

 Czy wiesz, że...?

Pamiętaj, że pończochy uciskowe wymagają odpowiedniego zakładania! Nie należy ciągnąć i łapać bezpośrednio za szew taśmy podtrzymującej, tylko stopniowo nakładać pończochę od palców wzwyż, wygładzając dłonią i rozprowadzając równomiernie materiał. Jest to gwarancja prawidłowej kompresji i znacznie przedłuża żywotność produktu.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.