Wczytuję dane...

Sportowe wyroby kompresyjne

Sportowe wyroby kompresyjne

Sport to zdrowie! Zadbaj o swoje nogi podczas uprawiania sportówO tym, że ruch na świeżym powietrzu, regularne ćwiczenia i prowadzenie aktywnego trybu życia sprzyja naszemu zdrowiu, nie trzeba nikomu przypominać. Równocześnie warto jednak pamiętać o tym, że uprawianie różnorakich sportów stanowi dodatkowe obciążenie dla mięśni nóg, stawów i w konsekwencji również naczyń krwionośnych. Nierzadko właśnie podczas aktywnego wypoczynku dochodzi do kontuzji i urazów, którym można by zapobiec zabezpieczając się zawczasu.

Producenci wyrobów kompresyjnych wyszli naprzeciw potrzebom sportowców i osób aktywnych – w ostatnich latach na rynku pojawiło się kilka rodzajów wyrobów stworzonych specjalnie z myślą o nich. Sportowe wyroby kompresyjne regulują pracę układu krwionośnego dzięki zastosowaniu ucisku w odpowiednich miejscach, a także wspomagają regenerację mięśni i stawów po wysiłku fizycznym. Podkolanówki i skarpetki uciskowe, spodenki lub opaski kompresyjne – to wyroby, w jakie każdy sportowiec powinien się zaopatrzyć.

 

Wśród zalet stosowania sportowych wyrobów kompresyjnych należy wymienić przede wszystkim poprawę krążenia krwi i przyspieszenie regeneracji po wysiłku. Dodatkowo, wyroby te stabilizują mięśnie i stawy, zmniejszając ryzyko wystąpienia kontuzji. Ponadto, można stosować te wyroby również wówczas, gdy wybieramy się w podróż – podobnie jak podkolanówki przeznaczone dla podróżujących, wyroby sportowe pomagają wyeliminować obrzęki i chronią nogi podczas długotrwałego siedzenia lub bezruchu.

 

Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalne, sportowe wyroby kompresyjne marki Royal Bay i CEP. Są to wysokiej jakości wyroby, które zwiększą wyniki sportowe i skrócą czas regeneracji mięśni po wysiłku, produkowane na bazie wieloletnich doświadczeń ich twórców. Royal Bay to marka czeskiego Ariesa, a CEP powstaje dzięki osiągnięciom znanej światowej marki – niemieckiego Medi.Pamiętając, że sport to zdrowie, nie zapominajmy o właściwym zabezpieczeniu przed kontuzjami!Żylaki i sport

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.