Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-15 roboczyc dni


Uwaga, produkt na specjalne zamówienie!Bauerfeind Training to wyjątkowo wygodne wyroby, dzięki którym uprawianie sportów stanie się zdrową przyjemnością! Podkolanówki te mają specjalnie zaprojektowane strefy łagodniejszej i silniejszej kompresji, optymalne podczas uprawiania sportów. Niezastąpione podczas gry w piłkę nożną, koszykówkę czy tenisa, regulują napięcie mięśni i stabilizują kostkę podczas ruchu i nagłych zwrotów.

sportowe podkolanówki kompresyjne dla biegaczy
Cechy podkolanówek Bauerfeind Training:

 • strefy o zróżnicowanej kompresji CCL2 (20-30mmHg)
 • stabilizacja kostki
 • wzmocnienie w okolicy ścięgna Achillesa
 • wyściółka z oddychającego materiału:
  w części palcowej,
  na zewnętrznej krawędzi stopy,
  na pięcie,
Stabilna kostka

Dodatkowa stabilizacja wokół kostki – widoczna dzięki „ósemce” w kontrastowym kolorze – sprawia, że podczas ruchu staw skokowy i kostka są dodatkowo c
hronione. Wzmocnienie to wspomaga koordynację ruchów i kinestezję podczas uprawiania sportów.

Stymulacja mięśni
Specjalnie opracowana strefa tonowania mięśni stymuluje mięśnie łydek podczas ruchu, a także wpływa na ich regenerację już po wysiłku. Anatomicznie ukształtowana część łydkowa wywiera delikatny nacisk w konkretnych miejscach oraz przeciwdziała nadmiernym drganiom mięśni. Stymuluje mięśnie, ułatwiając ich wzmacnianie i przyrost.

Ochrona ścięgna Achillesa
Unikatowe wzmocnienie podkolanówek – „poduszka” w okolicy pięty – łagodzi napięcie ścięgna Achillesa i chroni ten wrażliwy obszar przed urazami i przeciążeniami podczas wysiłku. Dodatkowa wyściółka w części palcowej, na zewnętrznej krawędzi stopy i na pięcie pochłania wstrząsy i zapewnia dobrą przyczepność. Stopa nie przesuwa się w bucie, a oddychający materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz. Gwarantuje to poczucie komfortu i wygody podczas uprawiania sportu.

sportowe podkolanówki kompresyjne dla biegaczy

Dostępne kolory:

 • stalowy-turkus (silber-rivera)        Podkolanówki Bauerfeind VenoTrain Training

 • stalowy-srebrny (silber-polar)       Podkolanówki Bauerfeind VenoTrain Training

 • czarny-turkus (steinkohle-rivera)   Podkolanówki Bauerfeind VenoTrain Training

 • czarny-srebrny (steinkohle-polar)  Podkolanówki Bauerfeind VenoTrain TrainingRozmiar podkolanówek Bauerfiend Training dobieramy na podstawie rozmiaru stopy, zgodnie z poniższą tabelą.


Podkolanówki uciskowe sportowe Bauerfeind
UWAGA! Te wyjątkowe wyroby dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie. W trosce o zachowanie ich unikatowych właściwości, informujemy, że nie podlegają zwrotowi ani wymianie.Zobacz inne:

sportowe podkolanówki Bauerfeindsportowe wyroby kompresyjne


Zobacz wszystkie wyroby Bauerfeind

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.