Wczytuję dane...

Podkolanówki uciskowe I stopnia

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia w naszej ofercie

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia warto kupować w sklepach specjalistycznych, oferujących produkty kompresyjne. Przeciwżylakowe.pl oferuje duży wybór kompresji, znanych i cenionych producentów odzieży medycznej. Znajdziesz tu produkty takich firm jak: Aries, Bauerfeind, JOBST, Juzo, Maxis, Medi, OFA Bamberg, Pani Teresa, RelaxSan, Sigvaris, Varisan, Veera, Venoflex czy Vim&Vigr.

Przygotowując nasza ofertę staramy się, by stosowanie kompresji było przyjemne i efektywne na każdym etapie walki z żylakami. Niezależnie od tego czy Twoje nogi wymagają profilaktyki, I, II, czy III klasy ucisku. W naszej ofercie z powodzeniem dobierzesz podkolanówki odpowiednie dla siebie.

Rozwiń/Zobacz więcej

Podkolanówki przeciwżylakowe 1 stopień ucisku to produkt, w który warto się zaopatrzyć od razu po zauważeniu u siebie tendencji do obolałych i opuchniętych nóg, pajączków czy pierwszych żylaków. Niezastąpione w czasie codziennych aktywności, wielogodzinnych podróży, ale i domowych obowiązków. Są prostym i skutecznym sposobem profilaktyki przeciwżylakowej, przynoszą ulgę osobom ze zdiagnozowaną niewydolnością żylną kończyn dolnych.

Wybierając u nas pończochy uciskowe pomagamy dobrać odpowiedni model i rozmiar. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko podkolanówki uciskowe I stopnia, ale i podkolanówki kompresyjne sportowe, opaski kompresyjne sportowe, rękawy kompresyjne sportowe.

Podkolanówki przeciwżylakowe 1 stopnia kompresji - właściwości

Podkolanówki uciskowe I stopnia to specjalne produktu medyczne, zaprojektowane w celu wspomagania krążenia krwi w nogach i redukcji objawów związanych z żylakami. Zapewniają lekką kompresję, która działa na zasadzie równomiernego ucisku na nogi. Jest to najniższy poziom ucisku dostępny na rynku i zapewnia stopniowe zmniejszanie kompresji od kostek do uda. Działanie kompresji jaką zapewniają podkolanówki przeciwżylakowe 1 stopnia pomaga poprawić krążenie krwi w nogach. Poprzez odpowiedni nacisk podkolanówki uciskowe 1 pomagają w pompowaniu krwi od stóp z powrotem do serca, zapobiegając gromadzeniu się krwi w żyłach i zmniejszając ryzyko powstawania żylaków.

Zadaniem kompresji 1 stopnia jest też pomoc w łagodzeniu objawów związanych z żylakami, takich jak uczucie ciężkości, obrzęk, ból i zmęczenie nóg. Dzięki lekkiej kompresji zastosowanej w podkolanówkach poprawia się komfort nawet podczas długotrwałego stania lub siedzenia.

Podkolanówki medyczne uciskowe 1 klasa kompresji mogą być stosowane jako środek profilaktyczny u osób narażonych na ryzyko żylaków, na przykład u osób pracujących w pozycji stojącej czy siedzącej przez długi czas lub mających predyspozycje genetyczne do problemów z układem żylnym.

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia bez palców

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia bez palców mają otwarty koniec, który nie obejmuje palców stóp. Tego rodzaju konstrukcja jest wygodna dla osób, które preferują swobodę ruchu palcami lub mają problemy z palcami, takie jak zniekształcenia czy owrzodzenia. Dzięki temu można je nosić z różnymi rodzajami obuwia, w tym z sandałami czy otwartymi butami.

Kolanówki uciskowe 1 stopnia bez palców są dostępne w różnych rozmiarach. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią wielkość, która będzie idealnie dopasowana do Twojej nogi. Ważne jest, by przed zakupem skonsultować się z tabelą rozmiarów producenta i dokładnie obmierzyć swoje nogi, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie i tym samym skuteczność kompresji.

Kiedy sięgnąć po podkolanówki uciskowe i stopnia?

Jeśli dokucza Ci uczucie ciężkich nóg, prowadzisz siedzący lub stojący tryb życia, wybierasz się w podróż, a może ciąża stanowi nadmierne obciążenie dające o sobie znać w dolnych partiach nóg- podkolanówki uciskowe 1 są dla Ciebie! Większy ucisk w okolicach kostek, zmniejszający się ku łydkom, to właśnie stopniowany poziom kompresji. Zadziała tylko wówczas, gdy podkolanówki będą dobrze dopasowane. I nie chodzi tu tylko o rozmiar stopy. Ważny jest np. obwód nad kostką w najwęższym miejscu, obwód łydki w najszerszym miejscu.

Wybierz podkolanówki kompresyjne, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i stosuj codziennie jako wsparcie dla swoich nóg!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.