Wczytuję dane...

Podkolanówki męskie przeciwżylakowe z bawełną (ucisk 18-22 mmHg) to podkolanówki lecznicze dla mężczyzn - zapewniają cyrkulację powietrza i nie powodują ucisku w obrębie palców i mankietów. Charakteryzują się splotem drobnych, podłużnych prążków, dzięki czemu wyglądają jak tradycyjne podkolanówki dla mężczyzn do codziennego użytku jak i do garnituru.

 

Linia RelaxSan Cotton Socks dla mężczyzn to specjalne podkolanówki ze zmiennym stopniowanym uciskiem, z wysokim udziałem bawełny, specyficzną osnową oraz wyrafinowanym systemem wykończenia. Atrakcyjne i wygodne w noszeniu (nie powodują ucisku w obrębie palców, nie obsuwają się podczas chodzenia), zapobiegają problemom z kończynami jak: zmęczenie, „ciężkość nóg”, obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych czy powstaniu tzw. „zespołu podróżnego”. Wskazane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych i cierpiących na żylaki.

Produkty z tej serii dostępne są w dwóch klasach kompresji.

 

Szczegółowe informacje:

  • Skład: 66% bawełna, 16% poliamid, 18% lycra
  • I klasa ucisku: ucisk w kostce 18-22 mmHg

Wskazania: zaburzenia czynnościowe jak ciężkość i męczliwość kończyn z współistniejącymi żylakami, obrzęk kończyn wieczorem z przyczyn miejscowych (żylnych), żylakowatość kończyn dolnych w czasie ciąży bez obrzęków, łagodne żylaki z objawami podmiotowymi (niewielkie rozszerzenia żył skórnych, żylaki siateczkowe), profilaktyka zakrzepicy / zatorowość, w okresie ciąży.

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

tabela rozmiarow dla wyrobow meskich Relaxsan

 

jak zakladac relaxsan meskie
Dowiedz się więcej na blogu

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.