Wczytuję dane...

Charakterystyczne cechy wyrobów uciskowych - VARISAN

Charakterystyczne cechy wyrobów uciskowych - VARISANWybór wyrobów uciskowych jest sprawą indywidualną. W zależności od potrzeb i własnych upodobań, wybieramy takie, które będą – z różnych względów – optymalne. Warto zawczasu zrobić rozeznanie, żeby wygodnie i trafnie dobrać taki wyrób, z którego będziemy zadowoleni. W naszym cyklu opisujemy cechy, jakimi charakteryzują się poszczególne serie podkolanówek, pończoch i rajstop uciskowych z oferty przeciwżylakowe.pl.
W dzisiejszym odcinku naszego cyklu przedstawiamy wyroby marki Varisan. Są to włoskie wyroby medyczne o stabilności kompresji potwierdzonej certyfikatem RAL.

Producent oferuje 3 serie produkcyjne:


Varisan Fashion
to produkty wykonane z tkaniny syntetycznej, w wersji z palcami zamkniętymi, doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: beż, brąz i czarny. Mają gładki splot i zaliczyć je należy do wyrobów kryjących, ale na nogach prezentują się ładnie. Pończochy mają wykończenie samonośne, silikon nanoszony jest punktowo.
Varisan Fashion to także wyroby w III klasie ucisku – mają otwarte palce i kolor beżowy.

Varisan Fashion Innova to męskie podkolanówki z dodatkiem bawełny. Mają zamknięte palce, dostępne są w kolorze czarnym. Delikatny prążek w strukturze tkaniny sprawia, że podkolanówki pasują zarówno do strojów codziennych, jak i wieczorowych.

Varisan Top to linia wyrobów z dodatkiem bawełny. Wykonane z miękkiej, kryjącej tkaniny, mają otwarte palce i beżowy kolor. Dostępne w pełnej gamie produktowej: podkolanówki, pończochy, rajstopy i półrajstopy.Varisan to produkty trwałe, o stopniowanym ucisku, polecane kobietom i mężczyznom.
Potwierdzona certyfikatem stabilność kompresji gwarantuje skuteczność terapii.
Poznaj cechy wyrobów uciskowych innych marek:


 

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.