Wczytuję dane...

RELAXSAN Pończochy samonośne medyczne III Klasa Ucisku 35-46 mmHg - Linia Medicale Classic to pończochy lecznicze o stopniowanym, bardzo mocnym ucisku. Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, cierpiących na żylaki.


Wyprodukowane zgodnie z obowiązującą europejską normą UNI ENV 12718 dotyczącą Medycznych Wyrobów Pończoszniczych o Działaniu Uciskowym.

UWAGA!!! Bardzo silny ucisk - konieczne zalecenie lekarskie

Wskazania:

  • bardzo duże żylaki z zaznaczonym obrzękiem
  • wyraźnie zaznaczona przewlekła niewydolność żylna
  • po wygojeniu owrzodzeń
  • obrzęki pourazowe
  • odwracalne obrzęki limfatyczne

Szczegółowe informacje:

  • Skład: 70% poliamid, 30% elastan
  • III klasa ucisku: ucisk w kostce 35-46 mmHg.

Stosowanie wyrobu powinno być zalecone lub skonsultowane z lekarzem specjalistą.

Wyrób przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.

Wszystkie produkty Linii Classic dostępne są z palcami otwartymi lub zamkniętymi i w dwóch wariantach długości: standardowej oraz skróconej.

Dostępny kolor: beżowy (naturalny).

Produkty Linii Classic, takie jak podkolanówki, pończochy samonośne dostępne są w sprzedaży na pojedyncze sztuki bez konieczności kupowania całej pary. Ponadto w linii Classic, jako jedynej, dostępne są również produkty w nietypowych rozmiarach produkowanych na indywidualne zamówienie. Aby zamówić produkt na miarę, należy skonsultować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

kompresja relaxsan

 

 

Ucisk wywierany przez wyroby RelaxSan zmniejsza się stopniowo od kostki do uda – 100 % ucisku występuje w kostce, 70 % na wysokości kolana i 40 % na wysokości uda. Ten mechanizm elastycznego ucisku zapewnia prawidłowe pompowanie krwi w kierunku serca, likwiduje zastój żylny i ułatwia powrót krwi oraz przeciwdziała obrzękowi i zastojowi limfatycznemu.

 

 

 tabela rozmiarów relaxsan

   obwody relaxsan medicale

 

 jak zakladac relaxsan

Dowiedz się więcej na blogu.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.