Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2-5 roboczych dni

Podkolanówki męskie przeciwżylakowe z bawełną (ucisk 22-27 mmHg) to podkolanówki lecznicze dla mężczyzn - zapewniają cyrkulację powietrza i nie powodują ucisku w obrębie palców i mankietów. Charakteryzują się splotem drobnych, podłużnych prążków, dzięki czemu wyglądają jak tradycyjne podkolanówki dla mężczyzn do codziennego użytku jak i do garnituru.

 

Linia RelaxSan Cotton Socks dla mężczyzn to specjalne podkolanówki ze zmiennym stopniowanym uciskiem, z wysokim udziałem bawełny, specyficzną osnową oraz wyrafinowanym systemem wykończenia. Atrakcyjne i wygodne w noszeniu (nie powodują ucisku w obrębie palców, nie obsuwają się podczas chodzenia), zapobiegają problemom z kończynami jak: zmęczenie, „ciężkość nóg”, obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych czy powstaniu tzw. „zespołu podróżnego”. Wskazane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych i cierpiących na żylaki.

Produkty z tej serii dostępne są w dwóch klasach kompresji.

 

Szczegółowe informacje:

  • Skład: 66% bawełna, 16% poliamid, 18% lycra
  • II klasa ucisku – ucisk 22-27 mmHg

Wskazania: przy silnych dolegliwościach zaawansowanych zmian żylakowych nóg, ze skłonnością do obrzęków, pourazowe stany obrzękowe, po wyleczeniu owrzodzeń podudzi, po zakrzepicy żył powierzchniowych, po skleroterapii żylaków oraz zachowawczo po operacji żylaków.

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

tabela rozmiarow dla wyrobow meskich Relaxsan

 

jak zakladac relaxsan meskie
Sprawdź inne produkty kompresyjne dla mężczyzn

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.