Wczytuję dane...

Aries

Aries logo

Aries - czeska marka włókiennicza

Aries, to czeska firma, która w swoim bogatym asortymencie posiada skarpety, podkolanówki, pończochy i rajstopy. Początki firmy to rok 1991 - w pierwszym okresie działalności firma nastawiona była na produkcję zwyczajnych wyrobów pończoszniczych. Przełom nastąpił w roku 1998, kiedy to rozpoczęła się produkcja profilaktycznych wyrobów pończoszniczych pod marką AVICENUM, a 10 lat później wprowadzono do oferty także wyroby zdrowotne I oraz II klasy kompresji.
Produkty Aries znane są na polskim rynku dopiero od roku 2008, ale na dobre zagościły na naszych nogach. Firma Aries od początku zwracała uwagę przede wszystkim na wysoką jakość wyrobów i modny wygląd - głównym celem spółki Aries jest produkcja wysokiej klasy wyrobów pończoszniczych w przyjaznej cenie, oferując w ten sposób klientkom/klientom dużą wartość użytkową. Mottem firmy jest „Witalność na każdym kroku“, która przejawia się także dobrym samopoczuciem podczas noszenia wyrobów Aries.

Rozwiń/Zobacz więcej

Aries, to firma medycznych produktów kompresyjnych znana na rynku z wysokiej jakości oraz dbałości o detale i wzornictwo. Stawia duży nacisk na zrównoważoną produkcję i wykorzystywanie przyjaznych dla środowiska materiałów. W swoich kolekcjach często wykorzystuje naturalne włókna, takie jak bawełna, len czy bambus, aby zapewnić komfort i trwałość wyrobów. Firma Aries jest obecna zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Jej produkty są dostępne w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych oraz poprzez dystrybutorów na różnych rynkach.

Aries - dlaczego warto?

Rajstopy uciskowe Aries zgodnie z informacją producenta, podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dowodem są uzyskane przez firmę certyfikaty: certyfikat ITC Zlín, certyfikat OekoTex (gwarantuje, że żaden z wyrobów nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia i można go stosować w bezpośrednim kontakcie ze skórą) oraz certyfikaty Forschungsinstitut Hohenstein (gwarancja właściwości medycznych i stopniowanego ucisku zgodnego z międzynarodową klasyfikacją). Ponadto, firma Aries posiada pozwolenie na używanie marki Lycra by Dupont oraz deklarację zgodności dla wszystkich wyrobów zdrowotnych (spełnia wymagania techniczne zgodnie z uwarunkowaniami prawnymi i jest uprawniona do używania znaku CE). Oznacza to, że wyroby powinny spełniać zadanie lecznicze i wpływać na poprawę stanu zdrowia.

Jakie pończochy Aries wybrać?

Aries proponuje wyroby o nazwie Avicenum. Są to podkolanówki, pończochy i rajstopy z mikrowłókien dostępne w 3 wariantach ucisku: Avicenum 70 – wyroby profilaktyczne, Avicenum 140 – wyroby w I klasie kompresji, Avicenum 360 – wyroby w II klasie kompresji.

Co ważne - produkty Aries to skuteczny produkt leczniczy na każdą kieszeń!

Pończochy uciskowe warto wybierać z pomocą naszych specjalistów. Przeciwżylakowe.pl oferuje duży wybór najwyższej jakości kompresji. Wybierając u nas pończochy uciskowe sklep medyczny pomaga dobrać odpowiedni model i rozmiar. W naszej ofercie najdziesz też podkolanówki kompresyjne sportowe, opaski kompresyjne sportowe, rękawy kompresyjne sportowe..

Dowiedz się więcej na blogu 

 

Podkolanówki profilaktyczne
i I klasy ucisku

Podkolanówki ll klasy ucisku

Podkolanówki III klasy ucisku

 Pończochy profilaktyczne
i I klasa ucisku


Pończochy II klasy ucisku

Pończochy III klasa ucisku

Rajstopy profilaktyczne

Rajstopy I i II klasy ucisku

 Rajstopy dla

kobiet w ciąży

Sportowe wyroby uciskowe

 Wyroby przeciwzakrzepoweSortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.