Wczytuję dane...

Sigvaris

logo sigvaris group

Sigvaris - producent wyrobów uciskowych

Sigvaris to światowy lider w produkcji wysokiej jakości medycznych i terapeutycznych pończoch uciskowych. Firma specjalizuje się w dziedzinie kompresjoterapii, oferując szeroki zakres produktów, takich jak rajstopy przeciwżylakowe Sigvaris, Sigvaris podkolanówki, skarpety uciskowe, pończochy uciskowe i bandaże uciskowe. Sigvaris jako znana i ceniona marka produktów uciskowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyodrębnia cztery główne linie produktów, tak by wybór najlepszych pończoch czy rajstop był jeszcze prostszy.

Firma Sigvaris ma długą historię i posiada ponad 150 lat doświadczenia w branży. Firma została założona w Szwajcarii w 1864 roku i od tamtego czasu zdobyła uznanie na całym świecie. Produkty Sigvaris są znane z doskonałej jakości, innowacyjności i skuteczności w leczeniu chorób naczyniowych, takich jak żylaki, obrzęki limfatyczne i inne problemy związane z krążeniem. Sigvaris jest również zaangażowany w badania naukowe i rozwój, aby stale doskonalić swoje produkty i wprowadzać innowacje na rynku.

Rozwiń/Zobacz więcej

Sigvaris - bogata oferta

Asortyment produktów przeciwżylakowych Sigvaris jest niezwykle bogaty, od tych jedwabiście miękkich i przezroczystych serii MAGIC, poprzez wygodne serie z bawełną COTTON, aż po tradycyjne wyroby na bazie gumy naturalnej z SERII 500, wykazujące najwyższą jakość w terapii uciskowej. W ofercie znajduje się również seria ekonomiczna SELECT, produkowana na bazie nici syntetycznej. Prócz tego Sigvaris oferuje dwie serie wyrobów profilaktycznych, DELILAH dla kobiet oraz SAMSON dla mężczyzn. Wszystkie produkty medyczne Sigvaris noszą europejski znak jakości prawidłowego medycznego ucisku GZG.

Firma posiada swoje oddziały i dystrybutorów na całym świecie, co umożliwia dużą dostępność produktów. Sigvaris jest powszechnie uznawany za markę o wysokim zaufaniu profesjonalistów medycznych i pacjentów, poszukujących skutecznych rozwiązań w terapii uciskowej.

Podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe Sigvaris to gwarancja satysfakcji i natychmiastowa ulga dla nóg!

Jak kupować pierwsze pończochy kompresyjne?

Sigvaris oferuje różne linie produktów, które odpowiadają różnym potrzebom pacjentów. Mają one różne stopnie ucisku i style, aby sprostać różnym wymaganiom i preferencjom. Wybierając rajstopy Sigvaris warto zwrócić uwagę na różne wersje i linie produktów. W linii Sigvaris Medical: Sigvaris Magic, Sigvaris Cotton, Sigvaris Comfort, Sigvaris Traditional (seria 500), Sigvaris Top Fine Select, Sigvaris Thrombo, Sigvaris Ulcer X. W linii Sigvaris Well Being: Delilah by Sigvaris, Samson by Sigvaris.

Wybór rodzaju kompresji jest sprawą bardzo indywidualną. Powyżej II klasy kompresji wymaga kontroli lekarza. Pończochy uciskowe warto wybierać z pomocą naszych specjalistów. Przeciwżylakowe.pl oferuje duży wybór najwyższej jakości kompresji. Wybierając u nas pończochy uciskowe sklep medyczny pomaga dobrać odpowiedni model i rozmiar. W naszej ofercie najdziesz też podkolanówki kompresyjne sportowe, opaski kompresyjne sportowe, rękawy kompresyjne sportowe.


Dowiedz się więcej na blogu
Podkolanówki profilaktyczne

Podkolanówki I klasy ucisku
 
Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasy ucisku
 Pończochy profilaktyczne

Pończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku

Pończochy III klasy ucisku
Rajstopy profilaktyczne

Rajstopy I i II klasy ucisku

Rajstopy profilaktyczne
dla kobiet w ciąży


Rajstopy dla kobiet w ciąży
I i II klasy
ucisku
Podkolanówki męskiePończocha pojedyncza
 
do paska
 przeciwżylakowaTerapia przeciwzakrzepowa
i przeciw owrzodzeniom Akcesoria

Obrzęki

Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.