Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2-5 roboczych dni

 

Największym utrapieniem pacjentów z dolegliwościami chorób żylakowych jest nakładanie wyrobów uciskowych. Podkolanówki, pończochy, a także rajstopy przeciwżylakowe, których rozmiar dobiera się na miarę indywidualnych potrzeb pacjenta, bardzo ściśle przylegają do nogi.

Innowacyjna budowa przyrządu Doff N' Donner pozwala w krótkim czasie nałożyć wyroby uciskowe bez wysiłku. Komplet Doff N’ Donner składa się z dwóch elementów – silikonowego walca i podstawy przymocowywanej do płaskiej powierzchni. Doff N’Donner dostępny jest w dwóch wariantach:

 

Sposób użycia przyrządu Doff N’Donner

  1. Naciągnąć wyrób przeciwżylakowy na podstawę przyrządu Doff N’Donner.
  2. Nasunąć silikonowy walec na naciągnięty wyrób.
  3. Podciągać walec razem z wyrobem, wywijając wyrób na lewą stronę aż do momentu, gdy walec dotrze do górnej części podstawy. Wyrób musi być całkowicie nawinięty na silikonowy walec. W wyrobach z palcami zamkniętymi powinien być widoczny szew palcowy. Wyroby z palcami otwartymi należy nawijać aż do momentu, gdy pojawi się zakończenie stopy.
  4. Zdjąć walec z nawiniętym na niego wyrobem.
  5. Wsunąć walec z wyrobem na nogę, poczynając od części palcowej.
  6. Powoli podsuwać przyrząd w górę nogi aż do całkowitego nałożenia wyrobu.
  7. Zdjąć silikonowy walec z nogi.
  8. Po nałożeniu wyrobu dopasowujemy prawidłowe ułożenie stopy przede wszystkim w okolicach pięty. Polecane jest użycie w tym celu gumowych rękawic.

 

Poniżej prezentujemy krótki film instruktażowy, w jaki sposób korzystać z przyrządu Doff N’ Donner. Pozostałe filmiki można obejrzeć w zakładce „Filmy video”.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.