Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: od 3 do 21 dni (część rozmiarów sprowadzamy) dni

Sigvaris biustonosz kompresyjny Aesthetic Medical Care II to produkt medyczny, odpowiedni w drugim etapie rekonwalescencji, czyli 6 tygodni po zabiegach chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej piersi.

Cechuje się komfortem i ładnym wyglądem dzięki eleganckiej koronce oraz wygodnym zapięciem na haftki z przodu produktu. Posiada regulację ramiączek.


Biustonosz koronkowy Aesthetic Medical Care II występuje w kolorze czarnym.


W pierwszym etapie, czyli bezpośrednio po zabiegach odpowiedni jest biustonosz Sigvaris biustonosz kompresyjny Aesthetic Medical Care.

Skład:
60% Poliamid, 26% Elastan, 14% Poliester

Wskazania:

  • w drugim etapie rekonwalescencji pozabiegowej (po 6 tygodniach od zabiegu) po operacjach piersi – powiększenie, zmniejszenie, podniesienie i rekonstrukcje piersi
  • w drugim etapie rekonwalescencji pozabiegowej (po 6 tygodniach od zabiegu) po innych operacjach piersi kobiecych

Przeciwwskazania:

  • choroby obturacyjne i restrykcyjne układu oddechowego, stany zmniejszonej objętości oddechowej oraz zmniejszonej wydolności oddechowej
  • zaburzenie gojenia rany piersi, rozejście rany operacyjnej na klatce piersiowej
  • zmiany skórne z zakażeniem skóry okolicy piersi i klatki piersiowej
  • ostre stany zapalne skóry, tkanki podskórnej lub mięśni
  • znacznego stopnia niedokrwienia obszaru użycia odzieży
  • stwierdzona alergia na składniki zawarte w wyrobach uciskowychWybór rozmiaru:

Doboru odpowiedniego rozmiaru dokonujemy na podstawie obwodu klatki piersiowej.

Biustonosz Aesthetic

Instrukcja użycia:

Wypierz produkt przed pierwszym użyciem. Rozepnij haftki. Załóż biustonosz od tyłu, przekładając ręce przez dedykowane otwory, obejmując klatkę piersiową tak, aby zapięcia na haftki znajdowały się z przodu. Zapnij haftki. Naciągnij biustonosz w dół, chwytając za dolną taśmę wykończeniową. Wyreguluj odpowiednio ramiączka. 

Konserwacja:

Prać w woreczku do prania. Przed praniem zapiąć rzepy.

Środki ostrożności:

Biustonosza Sigvaris Aesthetic Medical Care BRA II nie należy stosować bezpośrednio na rany, owrzodzenia, uszkodzoną lub chorobowo i zapalnie zmienioną skórę.

W przypadku utrzymujących się lub nasilających dolegliwości bólowych, zaburzeń czucia, wystąpienia reakcji uczuleniowej (alergicznej), świądu, zaczerwienienia, maceracji skóry, podrażnienia skóry lub jakichkolwiek innych działań niepożądanych, związanych z użytkowaniem wyrobu, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Miejsce założenia, umiejscowienie wyrobu powinno być zgodne z zaprojektowanym przeznaczeniem. Wyrobu nie należy zakładać na szyję, twarz (poza maską na twarz, która jest w tym celu zaprojektowana), wyrobu nie należy zawiązywać na szyi, twarzy, kończynach.

Pamiętaj, że dobranie odpowiedniego rozmiaru jest warunkiem właściwego funkcjonowania wyrobu, zbyt ciasny wyrób może przez ucisk doprowadzić do zaburzenia krążenia.

Właściwe użycie produktu może wymagać porady specjalistycznego personelu medycznego.


Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.