Wczytuję dane...

Juzo

logo JuzoJuzo - Producent wyrobów uciskowych

Firma Juzo to nowoczesne niemieckie przedsiębiorstwo z długimi tradycjami sięgającymi początku XX wieku. Mottem Juzo jest „Freedom in Motion” –wolność w ruchu- dawanie z siebie wszystkiego, by ułatwiać pacjentom życie i trwale łagodzić dolegliwości. Jako specjalista w dziedzinie terapii uciskowej firma Juzo stale opracowuje nowe, inteligentne produkty, aby sprostać indywidualnym potrzebom klientów i zapewnić sukces ich terapii. Szukasz nowych rozwiązań w zakresie limfologii, flebologii, leczenia blizn oraz ortopedii. Pończochy uciskowe marki Juzo zapewniają doskonałe wsparcie dla ciężkich nóg i przywracają pacjentom radość życia w ruchu. Produkty Juzo kompresja gwarantują niezawodne, wszechstronne i modne wsparcie dla nóg.

Szukasz produktu marki Juzo, którego nie ma w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, sprowadzimy go dla Ciebie. Doradzimy, jak dobrać rozmiar i odpowiedni model. W naszej ofercie znajdziesz także podkolanówki uciskowe, pończochy uciskowe i rajstopy uciskowe innych wiodących na rynku producentów.

 

Rozwiń/Zobacz więcej

Juzo - oferta przygotowana dla Ciebie

Produkty firmy Juzo podlegają surowym standardom jakości „made in Germany”. Dzięki temu klient może być pewny, że Juzo kompresja spełnia wysokie wymagania i oferuje pierwszorzędną jakość. Firma Juzo wyszła naprzeciw pacjentom z ograniczeniami ruchowymi dla których samodzielny proces zakładania wyrobów uciskowych, jest niezwykle trudny lub wręcz niemożliwy. Zaproponowała najnowocześniejsze rozwiązanie jakim jest unikalna, opatentowana dzianina ślizgowa, w podkolanówkach uciskowych JUZO MOVE, umożliwiająca łatwe przesuwanie wyrobu po skórze. Inspirowana skórą węża, tkanina jest śliska, ale zarazem przyjazna dla skóry i oddychająca. Innym ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w podkolanówkach i pończochach uciskowych JUZO MOVE jest unikana strefa funkcyjna okolicy podbicia, która ułatwia zakładanie oraz zapewnia idealne dopasowanie. Produkty uciskowe JUZO Move dostępne są w 1 i 2 klasie ucisku RAL, w 2 kolorach, w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami. Pończochy uciskowe Juzo Soft w I klasie ucisku to produkt medyczny charakteryzujący się niezwykłą miękkością i elastycznością dzięki mikrowłóknie, które dodatkowo odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając tym samym komfort termiczny skórze. Z kolei medyczne Juzo podkolanówki uciskowe Intenso to najmocniejsze podkolanówki okrągłodziane w II klasie ucisku. Zostały stworzone dla osób, których nogi wymagają intensywnej terapii żylnej lub obrzękowej. Duża stabilność dzianiny sprawia, że podkolanówki Juzo Intenso gwarantują wyjątkową skuteczność intensywnej terapii i maksymalny komfort noszenia.

Juzo kompresja to także Juzo Soft Compress - bandaże bawełniane w rolce pod odzież uciskową do leczenia obrzęków, nakładki na genitalia, opaski piersiowe, rękawy pod odzież uciskową. Dzięki wysoce funkcjonalnej strukturze powierzchni z kanałami piankowymi poprawiają odprowadzanie płynu limfatycznego, wspomagając drenaż limfatyczny, wykonany przez fizjoterapeutę.

Dowiedz się więcej na blogu


Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku

Pończochy III klasy uciskuRajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku

półrajstopa

Półrajstopa

Produkty uciskowe
dla mężczyznRajstopy uciskowe
dla kobiet w ciążyKosmetyki pielęgnacyjne
do nógAkcesoria


Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe

Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.