Wczytuję dane...

Juzo

Firma Juzo to nowoczesne niemieckie przedsiębiorstwo z długimi tradycjami, które miały swój początek już w 1912 roku w Zeulenroda (Turyngia).

Jej mottem jest „Freedom in Motion” – dawanie z siebie wszystkiego, by ułatwiać pacjentom życie i trwale łagodzić dolegliwości. logo Juzo


Jako specjalista w dziedzinie terapii uciskowej, firma Juzo stale opracowuje nowe, inteligentne produkty, aby sprostać indywidualnym potrzebom klientów i zapewnić sukces ich terapii. Dąży do tego celu od ponad 100 lat i ciągle szuka nowych rozwiązań w zakresie limfologii, flebologii, leczenia blizn oraz ortopedii.

Pończochy uciskowe marki Juzo zapewniają doskonałe wsparcie dla ciężkich nóg i przywracają pacjentom radość życia w ruchu. Produkty przeciwżylakowe Juzo gwarantują niezawodne, wszechstronne i modne wsparcie dla nóg.

Indywidualne wymagania i życzenia klientów są realizowane w firmie Juzo przy pomocy najnowocześniejszych technologii, takich jak sterowane komputerowo maszyny dziewiarskie czy cyfrowe technologie szycia i farbowania. Produkty firmy Juzo podlegają surowym standardom jakości „made in Germany”. Dzięki temu klient może być pewny, że spełniają wysokie wymagania Juzo i oferują pierwszorzędną jakość.

 

Dowiedz się więcej na blogu


Potrzebujesz produktu marki Juzo, którego nie ma w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, sprowadzimy go dla Ciebie.Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku

Pończochy III klasy uciskuRajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku

półrajstopa

Półrajstopa

Produkty uciskowe
dla mężczyznRajstopy uciskowe
dla kobiet w ciążyKosmetyki pielęgnacyjne
do nógAkcesoria


Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe

Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe


Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.