Wczytuję dane...

Nowość! Niemiecki producent wyrobów kompresyjnych- firma Juzo.

Chcąc przybliżyć Państwu nową markę w naszej ofercie produktów uciskowych, najlepiej zacząć od cytatu:

„ Nic nie motywuje nas bardziej niż trzy słowa: nie da się. Kiedy je słyszymy, robimy wszystko, aby niemożliwe, stało się możliwe”                                                                                                                                                                          
  Uwe Schletter Dyrektor Generalny Juzo

logo Juzo

Firma JUZO to lider innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyrobów kompresyjnych, dedykowanych pacjentom ze schorzeniami żylnymi, limfatycznymi, przerostem tkanki tłuszczowej lub blizn. Od 1912 r firma JUZO nieprzerwanie rozwija się pokazując, że należy iść swoją drogą rozwoju technologii i pokazując, że to dla innych jest niemożliwe w JUZO jest możliwe!

Efektem pracy technologów firmy JUZO jest najnowsze linia  JUZO Move, zaprezentowana w 2020r., w skład której wchodzą podkolanówki przeciwżylakowe oraz pończochy przeciwżylakowe, będące rozwiązaniem największych problemów i niedogodności pacjentów podczas korzystania z wyrobów kompresyjnych.


Juzo Move

Dużą grupą użytkowników wyrobów kompresyjnych są Ci Pacjenci, dla których samodzielny proces zakładania wyrobów uciskowych, jest niezwykle trudny lub wręcz niemożliwy. Muszą się wtedy wspierać różnorakimi urządzeniami do zakładania lub korzystać z pomoc opiekunów. Firma Juzo wyszła naprzeciw tym pacjentom i zaproponowała najnowocześniejsze rozwiązanie jakim jest unikalna, opatentowana dzianina ślizgowa, w podkolanówkach uciskowych JUZO MOVE, umożliwiająca łatwe nasuwanie wyrobu po skórze. Inspirowana skórą węża, jest śliska, ale zarazem przyjazna dla skóry i oddychająca.

Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w podkolanówkach i pończochach uciskowych JUZO MOVE jest unikana strefa funkcyjna okolicy podbicia, która ułatwia zakładanie oraz zapewnia idealne dopasowanie wyrobu zapobiegając „ wrzynaniu” się go w tej okolicy.

Podkolanówki przeciwżylakowe i pończochy uciskowe Move dedykowane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, oferując wysokie ciśnienie robocze oraz niskie spoczynkowe. Dając mocne wsparcie, podczas aktywności fizycznej jak i bardzo dobrą tolerancję podczas spoczynku. Dedykowane pacjentom z problemami flebologicznymi jak i tych  w początkowej fazie obrzęku limfatycznego.

Produkty uciskoweJUZO Move dostępne są w 1 i 2 klasie ucisku RAL, w  2 kolorach, w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami.Zobacz, jak łatwo zakłada się podkolanówki przeciwżylakowe Juzo Move: https://youtu.be/cprEQTUQ5e4Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.