Wczytuję dane...

Pończochy uciskowe dla mężczyzn

Pończochy uciskowe dla mężczyzn

Poszukujesz męskich produktów uciskowych? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz dedykowane panom pończochy uciskowe, podkolanówki i kalesony kompresyjne w szerokiej gamie rozmiarów, długości, kolorów i wersji. Dobrze dobrane pończochy kompresyjne pozwalają zapomnieć o uczuciu ciężkich, zmęczonych nóg. To również skuteczna metoda zapobiegania zmianom krążeniowym, mogącym powodować konieczność leczenia operacyjnego żylaków lub innych zmian limfatycznych.

Rozwiń/Zobacz więcej

Kiedy zaleca się mężczyznom noszenie pończoch?

Noszenie pończoch, szczególnie w przypadku mężczyzn, może być nieco mniej oczywiste niż noszenie pończoch przez kobiety. Istnieją jednak konkretne przesłanki medyczne, wskazujące stosowanie właśnie tego rodzaju produktu kompresyjnego. Zatem kiedy zaleca się pończochy uciskowe dla mężczyzn? Pończochy zamiast podkolanówek stosuje się przede wszystkim w sytuacji, gdy zmiany chorobowe sięgają powyżej kolana. Stopniowany ucisk obejmuje wówczas nie tylko okolice dolnych partii nóg, ale i działa aż do podudzia. Dotyczy to zarówno żylaków, zlokalizowanych w obrębie ud, jak i rozległych obrzęków. Można zakładać wówczas rajstopy czy kalesony uciskowe, jednak pod spodnie wygodniejszą wersją są właśnie męskie pończochy kompresyjne.

Męskie pończochy uciskowe- na co zwrócić uwagę przy doborze?

Przy wyborze męskich pończoch należy zwrócić uwagę na te same parametry, co w przypadku podkolanówek uciskowych. Dodatkowo należy jedynie zmierzyć obwód w połowie uda oraz 3 cm pod pośladkiem, czyli tam gdzie powinna się kończyć pończocha.

Pończochy kompresyjne – zapomnij o uczuciu ciężkich nóg!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą męskich pończoch na żylaki oraz do kontaktu, w celu uzyskania profesjonalnej pomocy. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj, rozmiar oraz stopień kompresji wybrać, by czuć się komfortowo i zapewnić swoim nogom optymalną ochronę.

Jeśli borykasz się z obrzękami czy żylakami- nie wahaj się! Zamów pończochy uciskowe dla mężczyzn.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.