Wczytuję dane...

Kalesony i rajstopy uciskowe dla mężczyzn

Rajstopy kompresyjne męskie - dla kogo?

Rajstopy męskie wykorzystujące działanie kompresjoterapii, to skuteczna metoda zwalczania chorób żylnych, radzenia sobie z opuchnięciami i uczuciem „ciężkich nóg”. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę przy pierwszych objawach osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, pękające naczynka. Ich noszenie to żadna ujma dla mężczyzny, tylko medyczne wsparcie dla obolałych nóg objętych schorzeniem. Kontrolowany ucisk przynosi ulgę już po pierwszym założeniu, stymulując przepływ krwi i minimalizując zastoje w dolnych partiach kończyn.

Rozwiń/Zobacz więcej

Rajstopy uciskowe męskie - komfort i wygoda

Wielkość kalesonów czy rajstop uciskowych zależy od wybranego modelu oraz producenta. Dlatego przy wyborze radzimy kierować się tabelą rozmiarów dostępną na stronie konkretnego produktu. Kolejną kwestią ważną przy zakupie jest rodzaj materiału i zastosowana technologia. Wpływają one na komfort noszenia. Kierujemy się tu własnymi preferencjami, takimi jak stawianie na przewiewność, trwałość, oddychalność, naturalność materiałów. Możemy też wybrać produkty, w których zastosowano antybakteryjną i przeciwgrzybiczą powłokę, jaką pokryta jest tkanina

Rajstopy uciskowe męskie – dobór stopnia kompresji

Ważne, by kupując rajstopy męskie przeciwżylakowe zwrócić uwagę na poziom kompresji i odpowiednio dobrać rozmiar. Tylko dobrze dopasowane rajstopy męskie o stopniowanej kompresji będą skuteczne w działaniu. Pamiętaj, że największy nacisk jest w okolicy kostki i zmniejsza się ku górze Sprawdź naszą ofertę i dobierz rajstopy uciskowe męskie dla siebie. Jeśli masz. wątpliwości- dobrze trafiłeś- o kompresji wiemy wszystko i chętnie służymy pomocą.

Rajstopy uciskowe męskie 1 stopnia

Już pierwsze zmiany w dolnych partiach nóg mogą być wskazaniem do zakładania pończoch, podkolanówek, rajstop czy kalesonów uciskowych. Nie ma co zwlekać czekając, aż problem się rozwinie, tylko sięgnąć po najprostszą metodę ochrony nóg jaką są rajstopy męskie uciskowe. Rajstopy męskie profilaktyczne i rajstopy uciskowe męskie w I klasie kompresji stworzone są dla panów narażonych na problemy krążeniowe na przykład w związku z wykonywaną pracą, stojącym lub siedzącym trybem życia. Wyraźnymi przesłankami do stosowania kompresji jest stwierdzona żylakowatość, opuchnięcia pourazowe, zakrzepowe zapalnie żył, wspomaganie nóg po operacjach, zabiegach.

Rajstopy uciskowe męskie 2 stopnia

Chorobom żylnym sprzyjają też długotrwałe podróże. Rajstopy i kalesony kompresyjne w II i III klasie ucisku są produktami stosowanymi na zalecenie lekarza. Rajstopy uciskowe męskie z rozporkiem w części majtkowej, spełnią specjalne wymagania. Pomimo subtelnej struktury dzianiny, rajstopy przeciwżylakowe męskie zawierają gęsty splot i są bardzo wytrzymałe. Świętnie sprawdzą się nawet w przypadku dużych obciążeń fizycznych.

Rajstopy uciskowe męskie 3 stopnia

Rajstopy przeciwżylakowe męskie w 3 klasie kompresji to już naprawdę silny ucisk, stosowany w celu intensywnej terapii. Wybór tej klasy kompresji należy skonsultować z lekarzem. Występują w wersjach z palcami zamkniętymi jak i otwartymi, w różnych długościach i kolorach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.