Wczytuję dane...

OFA Bamberg

                                OFA Bamberg GmbH


O
d 2015 roku rozpoczeliśmy współpracę w firmą OFA Bamberg GmbH. Firma ta powstała w 1928 roku w Turyndze (w Niemczech) i od tego czasu może poszczycić się licznymi nominacjami i nagrodami za wysoką jakość swoich wyrobów.

Najnowsze wyróżnienia to prestiżowe nagrody Red Dot Award 2014 i 2015 przyznawane przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen oraz nagroda German Design Award Special 2016 przyznawana przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii.


Ofa Bamberg jest znana z produkcji rozmaitych linii wyrobów kompresyjnych. Wytwarzane przez firmę podkolanówki, pończochy oraz rajstopy uciskowe cechują się dużą wytrzymałością oraz wygodą noszenia. Seria OFA Memory to produkty eleganckie dedykowane dla osób wymagających oraz ceniących dobry wygląd. Lastofa to produkty z serii podstawowej, które łączą w sobie doskonałą jakości wykonania z przystępną ceną. Seria GILOFA 2000 to przede wszystkim podkolanówki profilaktyczne uciskowe przeznaczone dla osób często podróżujących oraz wykonujących pracę siedzącą.


Gwarantem wysokiej jakości oferty jest ponad 80 letnie doświadczenie w branży oraz certyfikaty: RAL GZ 387/1i RAL GZ 387/2 Stowarzyszenia Standaryzacji Wyrobów Uciskowych przeznawane przez Instytut Badawczy Hohenstein w Niemczech, a także certyfikat Öko-Tex® Standard 100, który przyznaje się produktom wolnym od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Dowiedz się więcej na blogu  Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasa uciskuPończochy I klasy ucisku 


Pończochy II klasy ucisku
Rajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku Podkolanówki męskie
I klasy ucisku


  Podkolanówki męskie
II klasy ucisku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.