Wczytuję dane...

OFA Bamberg

                                OFA Bamberg GmbH


O
d 2015 roku rozpoczeliśmy współpracę w firmą OFA Bamberg GmbH. Firma ta powstała w 1928 roku w Turyndze (w Niemczech) i od tego czasu może poszczycić się licznymi nominacjami i nagrodami za wysoką jakość swoich wyrobów.

Najnowsze wyróżnienia to prestiżowe nagrody Red Dot Award 2014 i 2015 przyznawane przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen oraz nagroda German Design Award Special 2016 przyznawana przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii.


Ofa Bamberg jest znana z produkcji rozmaitych linii wyrobów kompresyjnych. Wytwarzane przez firmę podkolanówki, pończochy oraz rajstopy uciskowe cechują się dużą wytrzymałością oraz wygodą noszenia. Seria OFA Memory to produkty eleganckie dedykowane dla osób wymagających oraz ceniących dobry wygląd. Lastofa to produkty z serii podstawowej, które łączą w sobie doskonałą jakości wykonania z przystępną ceną. Seria GILOFA 2000 to przede wszystkim podkolanówki profilaktyczne uciskowe przeznaczone dla osób często podróżujących oraz wykonujących pracę siedzącą.


Gwarantem wysokiej jakości oferty jest ponad 80 letnie doświadczenie w branży oraz certyfikaty: RAL GZ 387/1i RAL GZ 387/2 Stowarzyszenia Standaryzacji Wyrobów Uciskowych przeznawane przez Instytut Badawczy Hohenstein w Niemczech, a także certyfikat Öko-Tex® Standard 100, który przyznaje się produktom wolnym od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Dowiedz się więcej na blogu  Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy ucisku

Podkolanówki III klasa ucisku


Pończochy I klasy ucisku 

Pończochy II klasy ucisku

Rajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku

                                                      
 

             Podkolanówki męskie I klasy ucisku

             Podkolanówki męskie II klasy ucisku

Półrajstopy uciskowe przeciwżylakowePółrajstopy II klasy uciskuPodkolanówki uciskowe dla podróżujących


Podkolanówki uciskowe dla podróżujących

 

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.