Wczytuję dane...

Poznaj produkty Ofa Bamberg

Poznaj produkty Ofa Bamberg

Ofa Bamberg GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo z bogatymi tradycjami, działające na rynku produktów uciskowych już od 1928 roku. Z początku mała firma (nazwa Ofa pochodzi od inicjałów jej założyciela, Otto Fankhänela), z czasem przekształciła się sporych rozmiarów spółkę akcyjną. Najpierw funkcjonowała w miejscowości Zeulenroda-Triebes (Turyngia), jednak po pewnym czasie, w roku 1948, nastąpiły przenosiny do Bambergu (Bawaria).


Od momentu powstania firmie udało się zdobyć liczne nagrody, związane z innowacyjnością oraz z wysoką jakością swoich produktów. Wśród nich warto wymienić m.in. nagrodę Red Dot Award 2014 i 2015, przyznawaną przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, oraz nagrodę German Design Award Special 2016, przyznawaną przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii. Oprócz tego Ofa Bamberg może legitymować się wieloma rozmaitymi certyfikatami, takimi jak RAL GZ 387/1i RAL GZ 387/2 Stowarzyszenia Standaryzacji Wyrobów Uciskowych, przyznawanemu przez Instytut Badawczy Hohenstein w Niemczech, czy też certyfikatem Öko-Tex® Standard 100, który przyznaje się produktom wolnym od substancji szkodliwych, mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.


Wszystkie wspomniane wyróżnienia i certyfikacje powinny być gwarantem najwyższej jakości i tak też jest w rzeczywistości. Produkty Ofa Bamberg są bardzo trwałe, wytrzymałe, a zarazem bardzo wygodne w noszeniu. Jako, że przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pełnej gamy wyrobów kompresyjnych, jego klienci mogą wybierać spośród wszystkich typów produktów - od podkolanówek, przez pończochy, aż po rajstopy. Duży wybór rozmaitych kolorów oraz rozmiarów (łącznie z rożnymi wielkościami stopy) sprawiają, że w zasadzie każdy może znaleźć coś, co będzie idealnie odpowiadało jego oczekiwaniom i potrzebom.


W naszej ofercie znajdują się produkty z serii Memory, Memory Max, Lastofa oraz Gilofa 2000.


Seria Memory to eleganckie produkty o bogatej kolorystyce, przeznaczone dla osób ceniących najwyższą jakość wykonania oraz wygodę noszenia. Wybierać można spośród podkolanówek, pończoch samonośnych i rajstop uciskowych.


Memory Max to seria męskich podkolanówek o wysokiej zawartości bawełny (50%) w składzie tkaniny. Dzięki dużej miękkości dla skóry, delikatnemu wykończeniu stopy oraz wzmocnieniu pięty idealnie przylegają one do nogi, zapewniają duży komfort podczas noszenia.


Produkty z serii Lastofa łączą w sobie przystępną cenę z dobrą jakością wykonania oraz skutecznym działaniem kompresji. Są one dedykowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.


Gilofa 2000 to profilaktyczne podkolanówki uciskowe, zalecane przede wszystkim dla osób wykonujących pracę siedzącą, a także dla tych, którzy obawiają się o zdrowie swoich nóg podczas dalekich podróży. Wysoka zawartość bawełny, delikatny szew oraz luźniejszy ściągacz sprawiają, że są one bardzo wygodne w noszeniu.


 

Produkty Ofa Bmaberg to gwarancja wysokiej jakości, wygoda w noszeniu oraz bogaty wybór atrakcyjnych kolorów, w niektórych przypadkach niedostępnych u innych producentów. Jeśli poszukujemy alternatywy dla takich marek, jak Sigvaris, Medi czy Bauerfeind, warto zapoznać się z ofertą producenta z Bambergu - być może zakochamy się np. w eleganckiej serii Memory?


 

ofa bamberg

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.