Wczytuję dane...

JOBST

Marka JOBST to znana w świecie marka produktów kompresyjnych, należąca do założonej w 1929 roku szwedzkiej firmy Essity.  Nazwa Essity wywodzi się od słów „essentials” – podstawowe oraz „necessities” niezbędne. Higiena i zdrowie to kwintesencja dobrego samopoczucia. Lepsza higiena i zdrowie są niezbędne do lepszego życia, a produkty firmy Essity odgrywają zasadniczą rolę w poprawie samopoczucia.         
                                                                                                                                                                                                        Essity
Marka JOBST została założona w 1950r. w Stanach Zjednoczonych przez niemieckiego inżyniera Conrada JOBSTa, który sam zmagał się z niewydolnością żylną. Jobst


Wiedza, badania i wieloletnie doświadczenie firmy Essity gwarantują, że w asortymencie JOBST znajdziesz rozwiązania, które odpowiadają Twojemu stylowi życia oraz zapewnią Ci komfort i wsparcie niezbędne przy noszeniu produktów uciskowych.  

W ofercie marki JOBST znajdują się podkolanówki, pończochy, rajstopy uciskowe zarówno w I jak i II klasie ucisku wg europejskiej klasyfikacji RAL. Produkty uciskowe JOBST mają linie dedykowane dla Pań jak i linię produktów odpowiadającą na potrzeby Panów. Na uwagę zasługują również produkty dla osób aktywnych sportowo, które zmagają się z problemami żylnymi – podkolanówki przeciwżylakowe  JOBST SPORT to podkolanówki sportowe ze stopniowanym uciskiem w I klasie ucisku.

 

Dowiedz się więcej na blogu
Podkolanówki dla podróżujących

Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku
Rajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku


Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży
Produkty uciskowe dla mężczyzn Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.