Wczytuję dane...

JOBST

jobst logo

Jobst - producent wyrobów uciskowych

JOBST to znana i ceniona marka produktów kompresyjnych, należąca do założonej w 1929 roku szwedzkiej firmy Essity. Wiedza, badania i wieloletnie doświadczenie firmy gwarantują, że w asortymencie JOBST znajdziesz rozwiązania, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby w walce z pajączkami, żylakami czy uczuciem ciężkich nóg. Odpowiednio dobrane do upodobań i stylu życia Jobst pończochy uciskowe zapewnią Ci komfort i wsparcie niezbędne przy noszeniu produktów uciskowych. W ofercie marki JOBST znajdują się podkolanówki, pończochy, rajstopy uciskowe zarówno w I jak i II klasie ucisku wg europejskiej klasyfikacji RAL. Produkty uciskowe JOBST mają linie dedykowane dla Pań jak i linię produktów specjalnie opracowaną dla Panów. Na uwagę zasługują również produkty dla kobiet w ciąży oraz osób aktywnych sportowo, które zmagają się z problemami żylnymi. Jobst podkolanówki uciskowe SPORT to podkolanówki dla aktywnych ze stopniowanym uciskiem w I klasie ucisku.

Rozwiń/Zobacz więcej

Jobst - Bogata oferta

essity logo

Jobst pończochy uciskowe to wyjątkowo delikatne dla skóry, oddychające materiały zróżnicowane w zależności od linii. Różnią się grubością i rodzajem materiału, np. cienkie i transparentne Jobst podkolanówki uciskowe w linii JOBST Ultra Sheer, albo wyjątkowo wytrzymałe Jobst pończochy Sport. Jobst podkolanówki uciskowe linii Opaque i Ultra Sheer posiadają unikalną technologię SoftFit polegająca na zastąpieniu ściągacza pod kolanem specjalnym włóknem silikonowym. Dzięki temu lepiej przylegają, nie wbijają się w skórę, nie obsuwają się i są zawsze na swoim miejscu. Jobst podkolanówki uciskowe Travel to profilaktyka idealna w podróży. Ich stosowanie zmniejsza uczucie opuchniętych nóg, a oddychający materiał zwiększa komfort dalekich wypraw, zarówno tych turystycznych jak i wyjazdów służbowych. Jobst podkolanówki uciskowe Travel profilaktyczne szczególnie polecane są na czas podróży samolotem. Stosowane zapobiegawczo w powstawaniu obrzęków z powodu zmian ciśnienia atmosferycznego, a także w profilaktyce zakrzepicy. Jobst pończochy uciskowe ciążowe z linii Maternity, posiadają strefę wentylującą, czyli specjalną przepuszczającą powietrze strefę materiału w okolicy stóp zwiększającą komfort noszenia. Jobst podkolanówki uciskowe męskie z linii ForMEN Explore i Sport dzięki zastosowaniu włókien z węglem aktywnym posiadają właściwości neutralizujące zapachy. Ponadto ich dużą zaletą jest też system odprowadzania wilgoci poprzez specjalne mikro włókna. Dzięki temu Jobst pończochy pomagają zachować uczucie świeżości i suchości stop przez cały dzień.

Jobst sklep internetowy

Poszukując najlepszych produktów kompresyjnych warto jest zaufać ekspertom. Wybierając Jobst sklep internetowy przeciwżylakowe.pl masz gwarancję dobrych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. W jednym miejscu sprawdzisz produkty Jobst cennik, poznasz Jobst pończochy uciskowe opinie innych klientów. Podpowiemy modele, cieszące się największym zainteresowaniem i zaufaniem. Ponadto znajdziesz tu podkolanówki uciskowe, pończochy uciskowe, rajstopy uciskowe sprawdzonych i cenionych na ryku producentów.

Dowiedz się więcej na blogu

Podkolanówki dla
podróżujących


Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku

Rajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy uciskuRajstopy uciskowe
dla kobiet w ciążyProdukty uciskowe
dla mężczyznSortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.