Wczytuję dane...

NOWOŚĆ! Poznajcie produkty JOBST- tworzone dla zdrowia i dobrego samopoczucia!

Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów pragniemy przedstawić amerykańską markę oferującą najwyższej jakości produkty kompresyjne. JOBST to rajstopy, pończochy i podkolanówki uciskowe na każdą okazję, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Poznaj nowe produkty JOBST i wybierz te, w których poczujesz się najlepiej!

Co oferuje JOBST?

Marka JOBST skupia się na jakości i tworzeniu kompresji, dzięki której zapomnisz o problemach z układem żylnym i limfatycznym. W asortymencie JOBST znajdziesz rozwiązania kompresyjne odpowiadające Twoim schorzeniom, uwzględniając styl życia i upodobania co do stosowanej kompresji. JOBST to zarówno profilaktyka, wspierająca układ żylny jak i leczenie. W dobraniu odpowiedniego produktu pomocne są jasno określone linie:  

 • JOBST Opaque - kryjące, miękkie podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe dla kobiet w I i II klasie kompresji. Wytrzymałe w użytkowaniu. Idealne do codziennego stosowania.


  JOBST OPAQUE

 

 • JOBST UltraSheer - półtransparentne, lśniące podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe dla kobiet w I i II klasie kompresji. Pozwalają zachować maksimum elegancji przy właściwym ucisku.

  JOBST ULTRA SHEER

 

 • JOBST Maternity Opaque - przyjemnie miękkie, wygodne rajstopy uciskowe ciążowe do codziennego stosowania w I i II klasie ucisku. Strefa SoftFlex dopasowuje się do rosnącego brzucha, zapewniając komfort i odpowiednie podtrzymanie. Zastosowany system odprowadzania wilgoci pomaga utrzymać skórę suchą. Podobnie specjalna, przepuszczająca powietrze strefa wentylacji na stopach.

  JOBST MATERNITY OPAQUE

 

 • JOBST forMEN Explore - eleganckie, bawełniane podkolanówki uciskowe w I i II klasie kompresji, stworzone specjalnie dla mężczyzn. Przeznaczone do codziennego noszenia. Zastosowane technologie skutecznie neutralizują zapachy. Wzmocnione okolice pięt i palców gwarantują dużą wytrzymałość.

  JOBST forMEN EXPLORE

 

 • JOBST Travel - profilaktyczne podkolanówki uciskowe w zaniżonej I klasie kompresji. Miękki, oddychający materiał, system odprowadzania wilgoci zapewnią komfort w czasie każdej podróży. Wzmocnione okolice pięt i palców, gwarantują wytrzymałość.

  JOBST TRAVEL

 • JOBST Sport podkolanówki uciskowe w zaniżonej I klasie kompresji dla osób aktywnych sportowo. Technologia stopniowanego ucisku, wspiera prawidłowe krążenie krwi. Płaskie szwy nie uciskają palców, natomiast zwiększają wygodę noszenia.  Wzmocniona strefa amortyzująca podeszwy i pięty wspiera ścięgna. System odprowadzania wilgoci i neutralizacja zapachów zwiększa komfort noszenia. Wyjątkowo wytrzymałe. 

  JOBST TRAVEL

 

Co wyróżnia produkty JOBST?

Wyjątkowo delikatne dla skóry, oddychające materiały, w zależności od linii, różnią się grubością i rodzajem materiału, np. cienkie i transparentne podkolanówki uciskowe w linii JOBST Ultra Sheer kontra wyjątkowo wytrzymałe JOBST Sport.

 

Pośród wielu pozytywnych cech jakie posiadają produkty kompresyjne JOBST, warto zwrócić uwagę na kilka charakterystycznych, które wyróżniają je spośród innych firm:

 • Unikalna technologia SoftFit polegająca na zastąpieniu ściągacza pod kolanem specjalnym włóknem silikonowym. Dzięki temu podkolanówki uciskowe (dotyczy linii Opaque i Ultra Sheer) lepiej przylegają, nie wbijają się w skórę, nie obsuwają się- są zawsze na swoim miejscu.

 • Strefa wentylująca, czyli specjalna, przepuszczająca powietrze strefa materiału w stopach (dotyczy linii Maternity) zwiększająca komfort noszenia.

 • Odprowadzanie wilgoci poprzez specjalne mikro włókna- pomagają odprowadzać wilgoć i zachować uczucie świeżości i suchości stop przez cały dzień.

 • Neutralizacja zapachów dzięki zastosowaniu włókien z węglem aktywnym (linie ForMEN Explore, Sport).

 

Odkryj produkty JOBST i przekonaj się, że kompresja może znacząco wesprzeć zdrowie Twoich nóg i dobre samopoczucie!

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.