Wczytuję dane...

Venoflex

Francuska firma THUASNE POLSKA SP. Z O.O., produkująca obecnie produkty medyczne na szeroką skalę, powstała w 1847 roku w miejscowości Saint-Etienne. Swoje oddziały posiada we Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Czechach, Stanach Zjednoczonych, na Węgrzech i Słowacji, a także w Szwecji i Algierii.
Thuasne

W roku 1992, odpowiadając na potrzeby rynkowe na wyroby kompresyjne o stopniowanym ucisku, firma Thuasne  wprowadziła gamę asortymentową pończoch uciskowych pod marką Venoflex® .Dzięki ścisłej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w wyznaczanie toru leczenia, zostały opracowane nieinwazyjne rozwiązania w zakresie kompresji i retencji żylnej.
Produkty uciskowe marki Venoflex cieszą się popularnością dzięki bardzo dobrej jakości oraz elegancji ukrytej w dobrze dobranych kolorach i wzorach.
W 2018 roku firma Thuasne poszerzyła ofertę produktów uciskowych o wyroby z węższym oraz szerszym obwodem w liniach: Kokoon i Secret. Wdrożenie tej innowacji pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do budowy anatomicznej w obszarze łydki czy uda.
Podkolanówki, pończochy oraz rajstopy kompresyjne o stopniowanym ucisku Thuasne są produkowane zgodnie z normą ASQUAL (gama wyrobów Venoflex ®) oraz z normą RAL (gama wyrobów Venoflex® Micro).

Dowiedz się więcej na blogu

Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy ucisku
Rajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy ucisku


Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży
Produkty uciskowe dla mężczyzn 


Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

    61 622 10 05

    516 021 222

    Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.