Wczytuję dane...

Venoflex

thuasne logo

Venoflex - Producent wyrobów uciskowych

Venoflex to znana i ceniona francuska marka firmy Thuasne oferująca wyroby medyczne. Dzięki ścisłej współpracy osób zaangażowanych w wyznaczanie sposobów leczenia, zostały opracowane nieinwazyjne a zarazem skuteczne rozwiązania w zakresie kompresji i retencji żylnej. Produkty uciskowe marki Venoflex w tym pończochy przeciwżylakowe Venoflex cieszą się popularnością dzięki bardzo dobrej jakości oraz elegancji. Wyróżniają się wysoką wartością leczniczą, ale jednocześnie modną fakturą, francuską finezją i najwyższą dbałością o szczegóły. Innowacyjne Venofex pończochy kompresyjne nie przypominają standardowych pończoch medycznych. Zróżnicowane pod kątem fasonów, struktury materiału, kolorystyki, pozwalają dopasować odpowiedni model, do własnych preferencji. Podkolanówki uciskowe na różne pory roku, eleganckie pończochy przeciwżylakowe na szczególne wyjścia, rajstopy uciskowe na co dzień. Odpowiadając na szczególne potrzeby pacjentów w ofercie firmy Thuasne znalazły się także produkty kompresyjne z węższym oraz szerszym obwodem w liniach: Kokoon i Secret. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej dopasować produkt do budowy anatomicznej pacjenta w obszarze łydki czy uda.

Podkolanówki, pończochy oraz rajstopy kompresyjne o stopniowanym ucisku Thuasne są produkowane zgodnie z normą ASQUAL (gama wyrobów Venoflex ®) oraz z normą RAL (gama wyrobów Venoflex® Micro). Jednym słowem: efektowne wyglądem, łatwe w zakładaniu, a ponadto nadające się do prania w pralce.

Rozwiń/Zobacz więcej


Venoflex - Bogata oferta

Produkty kompresyjne VENOFLEX to zarówno rajstopy, podkolanówki jak i pończochy przeciwżylakowe Venoflex. W sezonie wiosenno- zimowym na szczególną uwagę zasługują podkolanówki uciskowe z lnem (FAST LIN dla kobiet, FAST LIN dla mężczyzn), eleganckie, transparentne pończochy przeciwżylakowe VENOFLEX INCOGNITO ABSOLU, albo półprzezroczyste pończochy uciskowe z materiału o strukturze miękkiej siateczki VENOFLEX SECRET. Z kolei na jesienno- zimowe chłody polecamy miękkie i kryjące produkty z linii KOKOON ABSOLU, ekonomiczną linię wyrobów przeciwżylakowych dla kobiet Venoflex Secret Opaque, lub nowoczesne produkty kompresyjne dla panów Venoflex CITY CONFORT COTON.

Venoflex opinie klientów

Venoflex to marka produktów kompresyjnych godna zaufania. Potwierdza to duże zainteresowanie rajstopami, pończochami i podkolanówkami uciskowymi, zadowolenie pacjentów stosujących kompresję długoterminowo, osób stosujących pończochy przeciwżylakowe Venoflex profilaktycznie, Venoflex opinie klientów jakie otrzymuje. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każdy może znaleźć produkt dopasowany do własnych potrzeb zdrowotnych i codziennych upodobań.  Połączenie naturalnego lnu z innowacyjną wiskozą, to komfort noszenia, zaczerpnięty prosto z natury dla osób ceniących przewiewność oraz uczucie przyjemnego chłodzenia. Wygodna bawełna, która reguluje wilgoć i daje poczucie ciepła i przyjemnej miękkości. A może kobiece pończochy przeciwżylakowe Venoflex w eleganckie kropeczki? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Venoflex.

Dowiedz się więcej na blogu


Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy uciskuPończochy I klasy ucisku

Pończochy II klasy uciskuRajstopy I klasy ucisku

Rajstopy II klasy uciskuRajstopy uciskowe
dla kobiet w ciąży
Produkty uciskowe dla mężczyzn

Produkty na obrzęki

Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.