Wczytuję dane...

Styczniowe podsumowania, czyli TOP produktów jesień- zima!

Styczeń to dobry czas na podsumowania, analizy i wyciąganie wniosków z zakończonego roku. Ale tym samym na wyznaczanie sobie nowych celów. Mocnych postanowień dbania o zdrowie, kondycję i komfort życia. 

Wychodząc naprzeciw tym postanowieniom zebraliśmy TOP produktów kompresyjnych, uznanych przez naszych Klientów za najlepsze. Czas na podsumowanie okresu jesień-zima. Który rodzaj kompresji był najczęściej wybierany? 

Top sprzedaży jesień-zima 2019

Pończochy uciskowe II stopnia kompresji

Okres jesienno- zimowy zdominowały pończochy przeciwżylakowe samonośne II stopnia kompresji. W czołówce znalazły się pończochy uciskowe PANI TERESA CLASSIC, ARIES AVICENUM 360 oraz VEERA FORTE.

Pończochy Mediven Elegance

Pończochy uciskowe I stopnia kompresji

Panie wybierające pończochy uciskowe w I klasie kompresji najczęściej sięgały po modele PANI TERESA CLASSIC, Veera Pończochy samonośne z koronką 140 den, RELAXSAN pończochy uciskowe samonośne z koronką Prestige 140 DEN. Jak widać koronkowe wykończenie niezmiennie przyciąga i fascynuje, podkreślając piękno kobiecej  nogi.

Rajstopy uciskowe I stopnia kompresji

Spośród rajstop przeciwżylakowych z uciskiem w I klasie, największą popularnością cieszyły się produkty VEERA 140 den, ARIES Avicenum 140 oraz  transparentne rajstopy medyczne uciskowe CCL 1 PANI TERESA PREMIUM Delicate.


Rajstopy Sigvaris Magic

Rajstopy uciskowe II stopnia kompresji

PANI TERESA CLASSIC, MEDI Mediven Elegance, ARIES AVICENUM 360  ze srebrem antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym to z kolei najchętniej wybierane rajstopy uciskowe w II klasie kompresji.

Podkolanówki uciskowe II stopnia kompresji

Do najczęściej wybieranych podkolanówek w II klasie należą: ARIES AVICENUM 360 ze srebrem antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym, przyjemne w dotyku Sigvaris COTTON, oraz podkolanówki uciskowe z bawełną i srebrnym włóknem RELAXSAN X-Static.

Podkolanówki uciskowe profilaktyczne i I stopnia kompresji

Wraz z wzrostem świadomości o wadze profilaktyki prozdrowotnej szczególnie docenione zostały podkolanówki uciskowe PANI TERESA CLASSIC, Veera podkolanówki I stopnia ucisku 140 den, oraz ARIES Podkolanówki profilaktyczne Avicenum 70 Travel (podróżne).

Podkolanówki uciskowe męskie

Coraz większą popularnością cieszą się również męskie podkolanówki uciskowe. Doceniane zarówno od strony zdrowotnej, jak i estetyki wykonania. Tu prym wiodą: podkolanówki uciskowe męskie II stopnia kompresji Mediven For Men, RELAXSAN z bawełną w II oraz I klasie ucisku.


Podkolanówki męskie

Mamy nadzieję, że takie podsumowanie znacznie ułatwi Państwu podjęcie decyzji zakupowej oraz wybór najodpowiedniejszych produktów. Stosowanie kompresji o zróżnicowanym stopniu ucisku może być dzięki temu nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo estetyczne i komfortowe w codziennym stosowaniu. Dowodem na to są pozytywne opinie naszych Klientów (zobacz Opineo), oraz rosnące zainteresowanie pończochami, rajstopami i podkolanówkami z potwierdzonym medycznie działaniem uciskowym. 

Opineo

W razie wątpliwości służymy pomocą i swoim doświadczeniem w zakresie doboru produktów kompresyjnych w zależności do stopnia schorzenia.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.