Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: do 15 dni roboczych dni


Żel masująco-chłodzący do nóg Avicenum z koenzymem Q10
to połączenie ekstraktów ziołowych o korzystnym działaniu na zmęczone nogi i mięśnie. W produkcji wyrobu wykorzystuje się proces mikronizacji, dzięki któremu wszystkie substancje czynne są bardzo łatwo wchłaniane przez skórę i zapewniają maksymalną skuteczność działania po użyciu. Jest on polecany wspomagająco przy stosowaniu terapii uciskowej ze względu na składniki, jakie zawiera. Ekstrakt z kasztana końskiego w połączeniu z wyciągiem z jagód wpływa na poprawę elastyczności i wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych. Oprócz wymienionych ekstraktów roślinnych zawiera jeszcze wyciąg z rośliny „gotu kola”, który pozytywnie wpływa na krążenie krwi i poprawia elastyczność skóry. Koenzym Q10, który jest ważnym przeciwutleniaczem, pomaga utrzymać młodą i zdrową skórę.


Skład żelu:

  • Koenzym Q10 – dzięki działaniu przeciwutleniającemu stabilizuje ściany komórkowe. Wspomaga prawidłową funkcję skóry i błon śluzowych, przyspiesza ich gojenie.
  • Kasztan koński zawiera substancję czynną aescin, która pozytywnie wpływa na napięcie ścianek żył i zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia. Oprócz tego ma działanie przeciwobrzękowe.
  • Jagody zawierają antocianosidy, które działają jako przeciwutleniacze. Wspomagają normalną produkcję tkanki łącznej w organizmie i odporność naczyń włosowatych, wpływają na poprawę krążenia krwi w żyłach i naczyniach włosowatych.
  • Wyciąg z rośliny „gotu kola” wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi oraz metabolizm tkanki łącznej ścianek żył, jest więc cennym sprzymierzeńcem w leczeniu żylaków.


Zastosowanie:


Należy nanieść na skórę odpowiednią ilość żelu Avicenum i wmasować. Stosując na żylakach należy tylko lekko rozsmarowywać w kierunku serca.


Pojemność: 75 ml.


Dowiedz się więcej o kosmetykach z naszego bloga.Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.