Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 robocze dni

Podkolanówki, pończochy, rajstopy oraz wszystkie inne produkty przeciwżylakowe wymagają stałej pielęgnacji. Wyroby uciskowe należy prać codziennie, aby zachowały swoje naprężenie i właściwości kompresyjne jak najdłużej.


Codzienne noszenie podkolanówek, pończoch oraz rajstop uciskowych sprawia, że rozciągają się one i nieodpowiednio pielęgnowane tracą pierwotną elastyczność. Ze względów praktycznych oraz higenicznych, produkty uciskowe nie powinny nyć prane w pralce automatycznej, nie należy ich również czyścić chemicznie bądź prasować lub chlorować.  


Płyn do prania ręcznego medi clean w łagodny sposób pomaga zachować wszystkie właściwości wyrobów uciskowych oraz pozwala na dłuższe zachowanie ich parametrów kompresji ( nawet do 6 miesięcy). Płyn medi clean idealnie sprawdzi się podczas podróży - podręczne opakowanie zmieści się do plecaka lub torby podróżnej, a nawet do torebki.


Sposób użycia:

Należy rozpuścić ok. 10ml ( 1CL) płynu medi clean w ok. 2 litrach letniej wody. Następnie przemyć podkolanówki, pończochy lub rajstopy i dokładnie wypłukać w samej wodzie. Po umyciu, produkt wycieramy za pomocą np. ręcznika i suszymy w pozycji poziomej ( nie na słońcu). 

Pojemność : 150ml

Pozostałe produkty do pielęgnacji znajdziesz tutaj.

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.