Wczytuję dane...

Cienkie podkolanówki uciskowe w I i II klasie kompresji na upalne dni

Podkolanówki na lato


Podkolanówki uciskowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić nogom właściwe wsparcie w przepływie krwi. Choć może to wydawać się niewygodne w gorące dni, noszenie podkolanówek kompresyjnych może mieć wiele korzyści dla zdrowia.

Spis treści

Regularne stosowanie kompresji pomaga zmniejszać obrzęki, bóle i zmęczenie nóg, poprawiając krążenie krwi w nogach. Właściwy ucisk zapewniany przez podkolanówki uciskowe wspomaga przepływ krwi z powrotem do serca, zmniejszając ryzyko powstawania zakrzepów i innych problemów związanych z krążeniem. Ze względów zdrowotnych i dla własnego komfortu, pomimo upałów, warto nadal nosić podkolanówki uciskowe wybierając te cienkie lub z oddychających materiałów.

Podkolanówki uciskowe I klasa kompresji

Oto kilka naszych propozycji podkolanówek w I klasie kompresji, które nie przypominają wyrobów medycznych, choć posiadają właściwości kompresyjne:

Venoflex INCOGNITO ABSOLU (15-20 mmHg) – podkolanówki I klasy kompresji, wykończone unikalnym, dwustrefowym mankietem INDIT ze strefą pojedynczej grubości z nicią antypoślizgową zabezpieczającą przed obsuwaniem się wyrobu oraz strefą podwójnej grubości dla optymalizacji komfortu. Dostępne zarówno z palcami zamkniętymi jak i otwartymi, idealnie do sandałów.

Podkolanówki Venoflex Incognito Absolu

ARIES Avicenum 140 Den (18 - 21 mmHg) - podkolanówki uciskowe I klasy kompresji z mikrokapsułkami Skintex® Anti-Heavy-Legs. Dzięki temu w miesiącach letnich, kiedy nogi w wyniku wysokich temperatur bardziej puchną, komfort dla nóg zapewnia chłodzące i orzeźwiające działanie mentolu.

Podkolanówki Avicenum 140

PANI TERESA PREMIUM Delicate (15-21 mmHg) - podkolanówki medyczne uciskowe transparentne, z miękkiej i przyjemnej w noszeniu tkaniny o gładkim splocie. Do wyboru w trzech modnych kolorach.


Podkolanówki Pani Teresa Delicate

MEDI Mediven Elegance (18-21 mmHg) -podkolanówki uciskowe I stopnia, które dzięki zastosowanej technologii Clima Comfort zapewniają mniejsze pocenie, a Soft Elastic zapewnia większą swobodę w okolicy palców oraz mniejszy ucisk w części przedstopia. Można je zakupić również w oryginalnych kolorach sezonowych.

Podkolanówki Mediven Elegance

Sigvaris Highlight (15-20 mmHg) - damskie, transparentne podkolanówki uciskowe I stopnia, wykonane z delikatnego, przeźroczystego materiału, który posiada bardzo elegancką strukturę. Dostępne w wersji dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Podkolanówki Sigvaris Highlight

JUZO INSPIRATION (18-21 mmHg) - damskie, półtransparentne podkolanówki uciskowe, o strukturze delikatnej, matowej siateczki. Oddychająca, cienka dzianina doskonale sprawdza się nawet w ciepłe dni. Dostępne w 8 kolorach, w wersji z palcami otwartymi lub zamkniętymi, a także w 6 kolorach sezonowych.

Podkolanówki Juzo Inspiration

Podkolanówki Venoflex Incognito Absolu

Venoflex Podkolanówki przeciwżylakowe I klasy ucisku (15-20 mmHg) Incognito Absolu

Podkolanówki Avicenum 140

ARIES Podkolanówki I stopnia ucisku Avicenum 140 Den (18 - 21 mmHg)

PANI TERESA PREMIUM delicate Podkolanówki medyczne uciskowe CCL1Podkolanówki uciskowe II klasa kompresji

Z kolei dla osób poszukujących cienkich podkolanówek w II klasie kompresji polecane modele to:

ARIES FINE AVICENUM 360 (23 - 32 mmHg) - zawierają apreturę Sanitized ® Silver, która działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie oraz zwiększają higieniczność i trwałość produktu. Dostępne w wersji z palcami otwartymi i zamkniętymi. Są to najcieńsze podkolanówki w pełnej II klasie ucisku.

Podkolanówki Avicenum 360 Fine

Venoflex SECRET (20-36 mmHg) - półkryjące, odpowiednie na wiosnę oraz lato. Półtransparentna, miękka siateczka, wzmocniona pięta i łuk  stopy oraz płaskie szwy w okolicy palcowej zapewniają komfort w noszeniu każdego dnia.

Podkolanówki Venoflex Secret

MEDI Mediven Duomed SMOOTH (23-32 mmHg) bardzo kobiece podkolanówki uciskowe z ekonomicznej linii niemieckiego producenta, posiadające półkryjący materiał z lekkim połyskiem. Palce otwarte w wersji standardowej, dostępne także w wersji z palcami zamkniętymi.

Podkolanówki Mediven Duomed Smooth

Sigvaris MAGIC Style SEMITRANSPARENT (23-32 mmHg) - podkolanówki uciskowe, które dzięki transparentności nie kojarzą się z produktem medycznym, typowo kobiece, odpowiednie do każdej, letniej stylizacji. Dostępne również w kolorach specjalnych.

Podkolanówki Sigvaris Magic

JUZO INSPIRATION (23-32mmHg) - podkolanówki uciskowe charakteryzujące się cienkim, oddychającym materiałem, niepozorną strukturą dzianiny, wąskim ściągaczem i zmniejszoną powierzchnią pięty. Dostępne w 8 wersjach kolorystycznych plus w wyjątkowych kolorach specjalnych, 3 różnych długościach, z palcami otwartymi bądź zamkniętymi.


Juzo Inspirtation

Podkolanówki Avicenum 360 Fine

ARIES FINE Podkolanówki przeciwżylakowe II stopnia ucisku TRANSPARENTNE AVICENUM 360 (23 - 32 mmHg)

Venoflex Secret

THUASNE Venoflex Podkolanówki przeciwżylakowe II klasy ucisku (20-36 mmHg) SECRET 

Mediven Duomed Smooth

MEDI Podkolanówki uciskowe II stopnia kompresji Mediven Duomed SMOOTH dla kobiet
Jeśli nie wiesz, który produkt będzie odpowiedni dla Ciebie - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy.

Zobacz również:

Pończochy uciskowe, które warto pokazać! Pończochy na lato Akcesoria do zakładania

Pończochy uciskowe, 
które warto pokazać!

Wybieramy pończochyuciskowe na lato

Przegląd akcesoriów dozakładania i zdejmowaniaproduktów uciskowych

 Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.