Wczytuję dane...

Skuteczna terapia na obrzęki rąk z rękawami uciskowymi JUZO

Juzo Soft

Terapia wspierająca skuteczne leczenie obrzęków limfatycznych i lipidowych oparta jest na kompresjoterapii. Rękawy uciskowe JUZO- lidera wśród producentów wyrobów uciskowych, to innowacyjne rozwiązania, optymalne dopasowanie i skuteczność działania, która zaskoczy Cię w trakcie leczenia obrzęków i dolegliwości żylnych rąk.

Spis treści

JUZO Soft

Rękaw uciskowy, okrągłodziany, wyjątkowo delikatny i miękki. Zalecany w profilaktyce i mniej zaawanasowanych stadiach leczenia obrzęków. Duża zawartość mikrowłókna zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci, a tym samym duży komfort termiczny skóry. Charakterystyczna elastyczność sprawia, że rękawy uciskowe JUZO Soft gwarantują doskonałe dopasowanie, a przy tym miękkość i komfort noszenia.

Juzo Soft


JUZO Dynamic

Rękaw uciskowy JUZO Dynamic łączy w sobie dyskretny wygląd wyrobów okrągłodzianych z dużą skutecznością terapeutyczną. Uznawany za rękaw uciskowy do zadań specjalnych. Struktura dzianiny choć z wyglądu bardzo subtelna, dzięki gęstemu splotowi zapewnia wyjątkową wytrzymałość. JUZO Dynamic gwarantuje doskonałe dopasowanie nawet w przypadku dużych obciążeń fizycznych.

Rękawy uciskowe JUZO Dynamic występują, szyte na miarę, w wersji Silver i Cotton. JUZO Dynamic Silver polecane w przypadku, gdy skóra podlega mocnym obciążeniom i często jest podrażniona lub obolała. Natomiast JUZO Dynamic Cotton z pewnością wybiorą osoby ceniące przyjemne, naturalne włókno bawełny. Rękaw uciskowy z bawełną jest wyjątkowo przyjazny dla skóry, zapewnia komfort noszenia nawet w przypadku podrażnień skóry i alergii. Wysoce funkcjonalna kombinacja materiałów odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapewnia przyjemność noszenia.


rękaw uciskowy Juzo Dynamic

JUZO Classic Seamless

Rękawy uciskowe bezszwowe, o gładkiej fakturze, to gwarancja wygody oraz dużej łatwości wkładania i zdejmowania. Szczególnie polecane w przypadku leczenia obrzęków spowodowanych niedrożnością naczyń chłonnych we wczesnym stadium. Rękawy Classic Seamless, dzięki trójwymiarowej dzianinie o podłużnej strukturze, są łatwe w  zakładaniu. Dopasowują się do cech anatomicznych ręki, zwiększając stabilizację. Krawędzie materiału są miękkie i wywierają minimalny nacisk. Zapobiega to ich odwijaniu się, które mogłoby powodować bolesny ucisk.

Rękaw Juzo Classic Seamless

JUZO Expert

Rękaw uciskowy JUZO Expert idealnie nadaje się dla osób rozpoczynających przygodę z odzieżą płaskodzianą. Przepuszczający powietrze materiał zapewnia duży ucisk roboczy przy maksymalnej swobodzie ruchów. Występuje w dwóch wersjach:

  • JUZO Expert Cotton –rękaw uciskowy z bawełną polecany szczególnie dla delikatnej, wrażliwej skóry

  • JUZO Expert Silver - antybakteryjne działanie srebrnej nici X-Static redukuje namnażanie bakterii na skórze, pomaga przywrócić równowagę skóry podrażnionej i borykającej się ze stanem zapalnym, zmniejsza uczucie swędzenia

    Rękaw Juzo Expert

JUZO Expert Strong

Rękaw uciskowy, płaskodziany stworzony z myślą o zaawansowanych stadiach choroby. Nadaje się do leczenia ciężkich chorób układu limfatycznego. Gruba struktura materiału zapewnia wytrzymałość i jednocześnie dobroczynny efekt masażu. Podobnie jak JUZO Expert występuje w dwóch wariantach: w wersji Silver o działaniu antybakteryjnym oraz w wersji Cotton z przyjazną dla skóry bawełną.

Rękawy płaskodziane Juzo Expert oraz Juzo Expert Strong są wykonywane tylko na miarę, nie występują w standardowej rozmiarówce.

 
Rękaw uciskowy Juzo Expert

Wszystkie rękawy uciskowe JUZO:

  • charakteryzują się doskonałym dopasowaniem

  • zapewniają maksymalną swobodę ruchów

  • mają duży komfort noszenia

  • zapewniają optymalny ucisk

  • są dostępne w wielu, modnych kolorach

 

Juzo Dynamic

JUZO Dynamic rękaw samonośny uciskowy na obrzęki CCL2

Juzo Soft

JUZO Soft rękaw samonośny uciskowy na obrzęki CCL2

Juzo Expert

JUZO EXPERT Rękaw uciskowy płaskodziany bez dłoni II stopnia kompresji (23-32mmHg)


Skuteczność terapii uciskowej zależy w głównej mierze od Twojej systematyczności – odzież  uciskową zakłada się rano i nosi przez cały dzień, zdejmując dopiero bezpośrednio przed pójściem spać.
Zobacz również:

Jesień i zima- najlepszy czas na laserowe usuwanie żylaków

Jesień i zima- najlepszy czas na laserowe usuwanie żylaków

Ranking 2021

Najczęściej wybierane produkty uciskowe w 2021 roku

Juzo

Nowość! Niemiecki producent wyrobów kompresyjnych- firma Juzo

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.