Wczytuję dane...

Skuteczna terapia na obrzęki rąk z rękawami uciskowymi JUZO

Juzo Soft

Terapia wspierająca skuteczne leczenie obrzęków limfatycznych i lipidowych oparta jest na kompresjoterapii. Rękawy uciskowe JUZO- lidera wśród producentów wyrobów uciskowych, to innowacyjne rozwiązania, optymalne dopasowanie i skuteczność działania, która zaskoczy Cię w trakcie leczenia obrzęków i dolegliwości żylnych rąk.

JUZO Soft

Rękaw uciskowy, okrągłodziany, wyjątkowo delikatny i miękki. Zalecany w profilaktyce i mniej zaawanasowanych stadiach leczenia obrzęków. Duża zawartość mikrowłókna zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci, a tym samym duży komfort termiczny skóry. Charakterystyczna elastyczność sprawia, że rękawy uciskowe JUZO Soft gwarantują doskonałe dopasowanie, a przy tym miękkość i komfort noszenia.

Juzo Soft


JUZO Dynamic

Rękaw uciskowy JUZO Dynamic łączy w sobie dyskretny wygląd wyrobów okrągłodzianych z dużą skutecznością terapeutyczną. Uznawany za rękaw uciskowy do zadań specjalnych. Struktura dzianiny choć z wyglądu bardzo subtelna, dzięki gęstemu splotowi zapewnia wyjątkową wytrzymałość. JUZO Dynamic gwarantuje doskonałe dopasowanie nawet w przypadku dużych obciążeń fizycznych.

Rękawy uciskowe JUZO Dynamic występują, szyte na miarę, w wersji Silver i Cotton. JUZO Dynamic Silver polecane w przypadku, gdy skóra podlega mocnym obciążeniom i często jest podrażniona lub obolała. Natomiast JUZO Dynamic Cotton z pewnością wybiorą osoby ceniące przyjemne, naturalne włókno bawełny. Rękaw uciskowy z bawełną jest wyjątkowo przyjazny dla skóry, zapewnia komfort noszenia nawet w przypadku podrażnień skóry i alergii. Wysoce funkcjonalna kombinacja materiałów odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapewnia przyjemność noszenia.


rękaw uciskowy Juzo Dynamic

JUZO Classic Seamless

Rękawy uciskowe bezszwowe, o gładkiej fakturze, to gwarancja wygody oraz dużej łatwości wkładania i zdejmowania. Szczególnie polecane w przypadku leczenia obrzęków spowodowanych niedrożnością naczyń chłonnych we wczesnym stadium. Rękawy Classic Seamless, dzięki trójwymiarowej dzianinie o podłużnej strukturze, są łatwe w  zakładaniu. Dopasowują się do cech anatomicznych ręki, zwiększając stabilizację. Krawędzie materiału są miękkie i wywierają minimalny nacisk. Zapobiega to ich odwijaniu się, które mogłoby powodować bolesny ucisk.

Rękaw Juzo Classic Seamless

JUZO Expert

Rękaw uciskowy JUZO Expert idealnie nadaje się dla osób rozpoczynających przygodę z odzieżą płaskodzianą. Przepuszczający powietrze materiał zapewnia duży ucisk roboczy przy maksymalnej swobodzie ruchów. Występuje w dwóch wersjach:

  • JUZO Expert Cotton –rękaw uciskowy z bawełną polecany szczególnie dla delikatnej, wrażliwej skóry

  • JUZO Expert Silver - antybakteryjne działanie srebrnej nici X-Static redukuje namnażanie bakterii na skórze, pomaga przywrócić równowagę skóry podrażnionej i borykającej się ze stanem zapalnym, zmniejsza uczucie swędzenia

    Rękaw Juzo Expert

JUZO Expert Strong

Rękaw uciskowy, płaskodziany stworzony z myślą o zaawansowanych stadiach choroby. Nadaje się do leczenia ciężkich chorób układu limfatycznego. Gruba struktura materiału zapewnia wytrzymałość i jednocześnie dobroczynny efekt masażu. Podobnie jak JUZO Expert występuje w dwóch wariantach: w wersji Silver o działaniu antybakteryjnym oraz w wersji Cotton z przyjazną dla skóry bawełną.

Rękawy płaskodziane Juzo Expert oraz Juzo Expert Strong są wykonywane tylko na miarę, nie występują w standardowej rozmiarówce.

 
Rękaw uciskowy Juzo Expert

Wszystkie rękawy uciskowe JUZO:

  • charakteryzują się doskonałym dopasowaniem

  • zapewniają maksymalną swobodę ruchów

  • mają duży komfort noszenia

  • zapewniają optymalny ucisk

  • są dostępne w wielu, modnych kolorach

 

Skuteczność terapii uciskowej zależy w głównej mierze od Twojej systematyczności – odzież  uciskową zakłada się rano i nosi przez cały dzień, zdejmując dopiero bezpośrednio przed pójściem spać.

Usuwanie żylaków

Jesień i zima- najlepszy czas na laserowe usuwanie żylaków

Rankig 2021

Najczęściej wybierane produkty uciskowe w 2021 roku
Zobacz również:

Jesień i zima- najlepszy czas na laserowe usuwanie żylaków

Jesień i zima- najlepszy czas na laserowe usuwanie żylaków

Ranking 2021

Najczęściej wybierane produkty uciskowe w 2021 roku

Juzo

Nowość! Niemiecki producent wyrobów kompresyjnych- firma Juzo

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.