Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2-5 roboczych dni


Opatrzone certyfikatem RAL, 3 klasa ucisku, 34–46 mmHg

Specjalistyczny komplet do stosowania przy zaawansowanych zmianach żylakowych i owrzodzeniach. Wierzchnia podkolanówka z otwartym czubkiem wykonana jest z trwałej tkaniny o II klasie kompresji. Od zewnętrznej strony wszyty jest zamek błyskawiczny, dzięki któremu nakładanie podkolanówki na chorą nogę jest dogodniejsze i mniej bolesne. Spodnia warstwa jest miękka, bawełniana, ma zamknięte palce. Komplet to III klasa kompresji.

Właściwości:

  • stopniowany ucisk od kostki do łydki
  • rozciągliwość
  • wariant na prawą lub lewą nogę
  • spodnia warstwa z białej bawełny
  • wygoda użytkowania dzięki unikatowemu zamkowi

Owrzodzenia żylne goleni stanowią najbardziej poważną konsekwencję chorób żył kończyn dolnych. Problem ten dotyczy coraz większej liczby osób zarówno w Europie, jak i na świecie. Przy stosowaniu odpowiedniej terapii uciskowej, mechanizmy odpowiedzialne za tworzenie żylaków i owrzodzeń żylnych mogą być z powodzeniem hamowane. Terapia taka przewyższa tradycyjne bandażowanie zarówno pod względem efektywności leczenia (stały ucisk przez cały dzień), jak i komfortu w użytkowaniu dla pacjentów.

Komplet Varisan ZIP dostępny jest w rozmiarach 1 - 5, w dwóch długościach, w wariancie na prawą lub lewą nogę. Wierzchnia podkolanówka ma kolor beżowy, spodnia jest biała.
Rozmiar i długość należy dobrać porównując pomiary nogi z poniższą tabelą.

Varisan podkolanówki uciskowe ZIP
Zobacz także


Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.