Wczytuję dane...

Zdrowo i stylowo jesienią

Pora roku sprzyja, by trochę zwolnić tempo. Wybrać się na spacer, zadbać o nogi, większą uwagę zwrócić na swoje zdrowie. Chłodne dni sprzyjają zakładaniu coraz cieplejszej odzieży, więc i codzienne noszenie rajstop przeciwżylakowych staje się zdrową przyjemnością. Niezależnie od  stopnia problemu, wybierz swój ulubiony model pończoch, rajstop czy podkolanówek uciskowych i ciesz się kolorami jesieni.


rajstopy na jesień

Jakie pończochy kompresyjne założyć jesienią?

Największym powodzeniem w okresie jesienno-zimowym cieszą się pończochy przeciwżylakowe samonośne II stopnia ucisku z linii PANI TERESA CLASSIC, oraz firmy ARIES -ze srebrem antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym AVICENUM 360

Pończochy Avicenum 360

W kompresji I stopnia, najbardziej lubiane są pończochy z samonośną koronką Avicenum 140 i PANI TERESA CLASSIC. Koronkowy ściągacz dodaje elegancji i sprawia, że pończochy samonośne są uważane za najbardziej kobiece produkty sprzyjające walce z żylakami i problemami żylnymi.  

Pończochy Pani Teresa Classic

Dla Pań lubiących zaskoczyć kolorem,  godne polecenia serie, oferujące sezonowe kolory specjalne to: MEDI (Pończochy samonośne uciskowe Mediven Elegance) i  Sigvaris (Pończochy samonośne przeciwżylakowe Magic Color).

Sigvaris Magic

Czas wyeksponować nogi w stylowych rajstopach kompresyjnych

Dla Pań wybierających klasyczne rajstopy uciskowe największym powodzeniem w I klasie ucisku cieszą się modele: Avicenum 140, Veera 140 den i PANI TERESA CLASSIC. W II klasie kompresji najbardziej popularne jesienią rajstopy przeciwżylakowe to: Avicenum 360,  Mediven Elegance i PANI TERESA CLASSIC.

Rajstopy Avicenum 140

Podkolanówki uciskowe do spodni

Sukienka, spódnica i rajstopy nie są strojem adekwatnym do każdej sytuacji. Często swobodniej czujemy się w spodniach i odzieży sportowej. Do takich stylizacji wybieramy podkolanówki uciskowe, by zapewnić nogom odpowiedni poziom kompresji, nie rezygnując z wygody noszenia.

Najczęściej wybierane podkolanówki przeciwżylakowe II stopnia kompresji to: PANI TERESA CLASSIC, AVICENUM 360 oraz  Sigvaris COTTON (podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną).

Sigvaris Cotton

Męskie podkolanówki kompresyjne

Wśród panów największym zainteresowaniem cieszą się RELAXSAN Podkolanówki męskie przeciwżylakowe z bawełną (zarówno I i II klasa ucisku), MEDI Mediven For Men, Sigvaris James oraz Veera Podkolanówki podróżne męskie TRAVEL 140 den

RelaxSan Fancy Socks

Zarówno klasyczne, eleganckie, stonowane kolory (czernie i granaty) jak i fantazyjne, kolorowe paski męskich podkolanówek przeciwżylakowych to hity jesieni, które oprócz przyjemnego uczucia ciepłych stóp, zapewniają także odpowiednią kompresję.


VIM&VIGR_nowa kolekcja

Jesienią zachęcamy do zapoznania się również z produktami profilaktycznymi.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.