Wczytuję dane...

Juzo Adventure, Juzo Dynamic oraz Juzo Ulcer – produkty uciskowe do zadań specjalnych

Jesteś osobą aktywną fizycznie? Masz specjalne wymagania? Poniższe produkty uciskowe spełnią każde oczekiwania.

 

check pointJUZO Adventure to podkolanówki przeciwżylakowe doskonale dostosowane dla wsparcia aktywnych kobiet i mężczyzn. Są idealnym towarzyszem aktywności sportowych, a dzięki wytrzymałej konstrukcji żeberkowej oraz zawartości przędzy bawełnianej są szczególnie przyjazne dla skóry i  w noszeniu. Nie bez znaczenia jest także wzmocniona części stopy podkolanówek uciskowych, zwiększając żywotność tej narażonej na szybsze zużycie okolicy.  Przędza bawełniana ma za zadanie oplatać przędzę syntetyczną, w celu odizolowania jej od przędzy syntetycznej, dzięki czemu nogi w podkolanówkach przeciwżylakowych Juzo Adventure mogą swobodnie oddychać, nawet w upalne dni, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Podkolanówki uciskowe JUZO Adventure znajdą swoich zwolenników wśród osób ceniących sobie odzież z bawełny.


Juzo Adventure

 

Podkolanówki przeciwżylakowe Adventure dostępne są w 1 i 2 klasie ucisku RAL oraz w 8 kolorach w wersji z zamkniętymi palcami. Dostępne są w rozmiarach standardowych oraz na miarę.JUZO Dynamic to linia  rękawów, podkolanówek uciskowych, pończoch i rajstop przeciwżylakowych, dedykowana kobietom i mężczyznom oczekującym trwałego, niezawodnego  wyrobu w schorzeniach flebologicznych oraz limfologicznych, nie wymagających jeszcze zaopatrzenia wyrobem płaskodzianym. Subtelna, a zarazem trwała i sprężysta konstrukcja siatki stworzona jest dzięki gęstej dzianinie. Produkty uciskowe z linii Dynamic dostępne są także w opcji z bawełną lub srebrem - w postaci nici srebrnej.
Juzo Dynamic

JUZO Dynamic dostępne w 1,2 oraz 3 klasie ucisku RAL oraz w 8 kolorach w wersji z zamkniętymi oraz otwartymi palcami. Dostępne są w rozmiarach standardowych oraz na miarę

JUZO Dynamic Cotton dostępne w 1 i 2 klasie ucisku RAL w  2 kolorach w wersji z zamkniętymi oraz otwartymi palcami – Dostępne są w rozmiarach standardowych oraz na miarę.

JUZO Dynamic Silver dostępne w 1,2 oraz 3 klasie ucisku RAL w 2 kolorach w wersji z zamkniętymi oraz otwartymi palcami. Dostępne w wersji tylko na miarę.checkJUZO Ulcer Pro- zestaw podkolanówek uciskowych do leczenia pacjentów z owrzodzeniem żylnym goleni, zapewniając wymagane 34-46mmHg (CCL3) w terapii owrzodzeń.  Z uwagi na wykorzystanie wysokiego ciśnienia roboczego, podkolanówki uciskowe Ulcer Pro dedykowane są aktywnym pacjentom. Zestaw składa się z dwóch rodzajów podkolanówek: dwóch sztuk podkolanówek przeciwżylakowych Juzo Ulcer liner(CCL1), będącą pierwszą warstwą zestawu stosowaną bezpośrednio na opatrunek, podtrzymująca go, generującą 1 klasę kompresji oraz będącą podkolanówką poślizgową ułatwiającą założenie drugiej warstwy - zewnętrznej podkolanówki płaskodzianej Juzo Exper ( CCL2) zapewniającej wysokie ciśnienie robocze.Juzo Ulcer

JUZO Ulcer Pro występuje w 3 klasie Ucisku RAL.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.