Wczytuję dane...

Pani Teresa

Pani Teresa – polska marka włókiennicza

Pani Teresa logo

Pani Teresa jest znaną i cenioną polską marką włókienniczych i dziewiarskich wyrobów medycznych. Specjalizuje się w tzw. "miękkiej ortopedii" oferując cały

 wachlarz produktów do codziennego użytku. Wysoką ocenę klientów zdobywają wyroby profilaktyczne i rehabilitacyjne, neoprenowe oraz wyroby przeciwżylakowe I i II stopnia (pończochy uciskowe, rajstopy uciskowe, podkolanówki i skarpety uciskowe przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn). Pani Teresa od ponad 20 lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku. Misją firmy jest dostarczanie wyrobów dobrej jakości w rozsądnej cenie. Dzięki temu rajstopy przeciwżylakowe Pani Teresa, pończochy uciskowe Pani Teresa czy podkolanówki Pani Teresa stanowią jedne z najprzystępniejszych produktów przeciwżylakowych na naszym rynku, często będących produktem pierwszego wyboru.

Rozwiń/Zobacz więcej

Pani Teresa – dlaczego warto?

Podkolanówki, pończochy oraz rajstopy Pani Teresa są sprawdzonym wsparciem dla krążenia krwi w kończynach dolnych. Zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że wywierają na poszczególne partie nóg stopniowany, kontrolowany ucisk wspomagając terapię przeciwżylakową i przeciwzakrzepową. Dzięki specjalnej technologii powodują zróżnicowany ucisk - większy w okolicach kostki, zmniejszający się stopniowo ku łydce i udzie. Nie są to zatem zwykłe elastyczne pończochy, ale zaawansowane wyroby medyczne. Atutem tej marki jest stosunkowo niewygórowana cena w stosunku do jakości produktu oraz gwarancja dostępności. Ponadto, wybierając markę Pani Teresa, możesz liczyć na najszybszą dostawę produktu do domu!

Trzy serie produktów Pani Teresa

Produkty Pani Teresa można podzielić na trzy linie: Pani Teresa, Pani Teresa Premium oraz Pani Teresa Soft. Pierwsza z nich to podstawowa linia wyrobów uciskowych. Podkolanówki uciskowe Pani Teresa, pończochy i Pani Teresa rajstopy uciskowe dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej (7 kolorów), w I i II klasie kompresji, w wersjach „długa”, „krótka”, z palcami zamkniętymi lub otwartymi – w zależności od preferencji użytkownika. Pani Teresa Premium, to seria o charakterystycznym gładkim splocie, dostępna również w szerokiej gamie kolorystycznej, w długości standardowej, z palcami otwartymi lub zamkniętymi. Propozycja ta obejmuje podkolanówki, pończochy samonośne, rajstopy, pończochy pojedyncze na pasku oraz rajstopy ciążowe i męskie. Z kolei Pani Teresa Soft, to transparentne, gładko tkane podkolanówki i rajstopy. Delikatna struktura materiału gwarantuje lekkość i przejrzystość doskonale sprawdzając się w profilaktyce przeciwżylakowej.

Jak kupować pierwsze pończochy kompresyjne?

Wybór rodzaju kompresji jest sprawą bardzo indywidualną. Powyżej II klasy kompresji wymaga kontroli lekarza. Pończochy uciskowe Pani Teresa warto wybierać z pomocą specjalistów. Przeciwżylakowe.pl oferuje duży wybór najwyższej jakości kompresji. Wybierając u nas pończochy uciskowe sklep medyczny pomaga dobrać odpowiedni model i rozmiar. W naszej ofercie najdziesz też podkolanówki kompresyjne sportowe, opaski kompresyjne sportowe, rękawy kompresyjne sportowe.


Dowiedz się więcej na
blogu.

Podkolanówki profilaktyczne 

Podkolanówki I klasy ucisku

Podkolanówki II klasy ucisku

Męskie wyroby uciskowe


Rajstopy I i II klasy uciskuRajstopy dla kobiet w ciąży
I i II klasy uciskuPończochy I klasa ucisku

Pończochy II klasy uciskuPółrajstopy I i II klasy ucisku
 Wyroby przeciwzakrzepowe
 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.