Wczytuję dane...

NOWOŚĆ! Ofa Bamberg Memory Aloe Vera - skuteczność kompresji i pielęgnacja skóry w jednym.

Nawilżona skóra, skuteczne wzmocnienie żył i elegancki wygląd – teraz to połączenie możliwe, dzięki nowości od Ofa Bamberg. Rajstopy przeciwżylakowe, uciskowe pończochy samonośne czy podkolanówki z serii Memory Aloe Vera w II klasie ucisku, przynoszą ulgę osobom borykającym się z suchą i swędzącą skórą. Idealne dla nóg, które wymagają kompresji. Poznaj produkty Ofa Bamberg Memory Aloe Vera i sprawdź naszą ofertę.

 Ofa Bamberg Memory Aloe Vera

Regularne stosowanie gwarantem skuteczności

Skuteczność kompresji zależy od odpowiedniego dobrania stopnia kompresji, rozmiaru pończoch oraz od regularnego stosowania. Tylko pończochy uciskowe noszone codziennie przynoszą efekt medyczny. Z badań przeprowadzonych przez prof. dr. Markusa Stückera, w ośrodku żylnym Uniwersytetu Ruhr w Bochum wynika, że aż dwóch na trzech pacjentów nie nosi regularnie pończoch uciskowych. Jak jednak przemóc się do codziennego zakładania ciasnych, uciskowych pończoch, kiedy podrażniona, sucha skóra łuszczy się i swędzi?

Pończochy uciskowe z aloesem

Odpowiedzią są produkty przeciwżylakowe dedykowane do skóry suchej i podrażnionej Ofa Bamberg. Skuteczność aloesu potwierdzona badaniem przynosi ulgę, działa przeciwświądowo, ściągająco, wpływa na zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze. Posiada działanie grzybobójcze, bakteriobójcze, przeciwzapalne. Produkty z aloesem doskonale sprawdzą się w przypadku uszkodzeń skóry, infekcji i jako pomoc w odbudowaniu uszkodzonych tkanek. Aloes łagodzi także objawy chorób skórnych – alergii, egzemy, łuszczycy.

Dzięki ekstraktom z aloesu i witaminie E zastosowanym w Memory Aloe Vera, pończochy uciskowe odżywiają skórę, są naturalnym nawilżeniem. Jak dotąd stanowią jedyne pończochy, które integrują składniki odżywcze bezpośrednio z przędzą. Pozwala to na uwalnianie ekstraktów z aloesu i witaminy E podczas noszenia pończoch.


Ofa Bamberg Aloe

Piękne i praktyczne

Memory Aloe Vera – podobnie jak seria Memory – to starannie przemyślane i wykonane pończochy przeciwżylakowe z pięknymi detalami, które sprawiają, że idealnie dobierzesz odpowiedni wzór dla Twoich nóg. Dzięki lekkiej przezroczystości i subtelnemu połyskowi oferowane modele pończoch są idealne dla nowoczesnej kobiety. Efektem jest elegancka kompresja medyczna połączona z zintegrowaną pielęgnacją skóry.

Pończochy kompresyjne Memory Aloe Vera można prać w 40 stopniach. Zintegrowana pielęgnacja skóry pozostaje w pończochach uciskowych przez ponad 100 prań, dzięki czemu pielęgnacja skóry w pończochach Memory Aloe Vera nie musi być dodatkowo uzupełniana. 

 

 

 

 

 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.