Wczytuję dane...

Maxis

Maxis Medica produkty uciskowe
Maxis Medica
to czeski producent wyrobów uciskowych. Firma powstała w 1998 roku w miejscowości Valašské Meziříčí i od tego czasu cieszy się coraz większą popularnością na europejskim rynku produktów kompresyjnych.
 

Cechą wyróżniającą podkolanówki, pończochy oraz rajstopy uciskowe Maxis jest ich staranne wykonanie, elegancki wygląd oraz stabilność kompresji ( I klasa 18-21 mmHg, II klasa 23-32 mmHg).
 

Produkty uciskowe Maxis posiadają potwierdzoną certyfikatem RAL siłę kompresji (wydanym przez Niemieckie Stowarzyszenie Standaryzacji Wyrobów Uciskowych) oraz certyfikat OEKO-TEX Standard 100 (wyroby, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka). 
 

Produkty przeciwżylakowe dostępne w naszej ofercie możemy podzielić na 3 serie:

  • Micro - produkty z tej serii są matowe i kryjące, o gładkim splocie - przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn
     
  • Brillant - produkty z tej serii są lekko opalizujące, elegancke, o gładkim splocie oraz delikatnie transparentne - przeznaczone dla kobiet
     
  • Cotton - produkty z tej serii są matowe, w pełni kryjące, z dodatkiem bawełny, dzięki której skóra nie styka się w włóknem syntetycznym ( odpowiednie dla alergików) - przeznaczona dla kobiet i mężczyzn  Podkolanówki II klasy ucisku Pończochy I klasy ucisku  


Pończochy II klasy ucisku
Rajstopy II klasy ucisku


Produkty na obrzęki

 
Produkty na obrzęki limfatyczne i lipidowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.