Wczytuję dane...

Kolory wyrobów uciskowych

Kolory wyrobów uciskowych

Wiosna to pora rozkwitu i światła. Słoneczna i ciepła pogoda, coraz dłuższe dni, a przede wszystkim moc kolorów na drzewach, krzewach i w modzie. Producenci wyrobów przeciwżylakowych również obudzili się ze snu zimowego i proponują kolory sezonowe.

Warto zapoznać się z bogatą ofertą niemieckiego Medi – seria Elegance w zdecydowanych barwach, o nazwach zapożyczonych z muzyki (allegro, belcanto czy vivo) z pewnością nada świeżości i koloru pozimowej szafie.


Bardziej stonowaną propozycję ma Sigvaris – w serii Magic znajdziemy kolory z gamy pastelowej, ale nie nudnej. Urban, Pure, Mystery i Tender – już same nazwy brzmią ciekawie i zachęcająco.


Są także producenci, którzy postawili na różnorodność barw w regularnej – nie tylko sezonowej –  ofercie. Włoska Veera to marka, której wyroby dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Osobom przywiązanym natomiast do polskich produktów przypominamy, że Pani Teresa przez cały rok proponuje wyroby w sześciu kolorach: trzy odcienie beżu, granat, grafit oraz czarny. Seria profilaktyczna – Pani Teresa Soft – ma dodatkowo kuszącą, czekoladową propozycję.

 


Mocne, nasycone barwy podkolanówek, pończoch i rajstop uciskowych sprawią, że nastrój w wiosenne i letnie dni będzie zawsze kolorowy!
Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.