Wczytuję dane...

Juzo Art Fine - kobiecość w wielu odsłonach

Wyroby Fine Art to linia wyjątkowych wyrobów uciskowych dla wyjątkowych kobiet, które lubą bawić się modą, a od wyrobów kompresyjnych oczekują jakości i wyjątkowego wyglądu. Wyroby z linii Fine Art To dwa modele:

1) JUZO Spirit - niezwykle kobiece podkolanówki przeciwżylakowe, pończochy lub rajstopy uciskowe z eleganckim połyskiem z delikatnej siateczki. Dzianina zastosowana w Spirit jest wyjątkowo oddychająca, dająca komfort termiczny nawet podczas ciepłych dni. Mała pięta i wzmocniona podeszwa stopy dają komfort podczas użytkowania oraz pewności estetycznego wyglądu nawet w najbardziej wymagających stylizacjach. Idealne w okresie wiosenno-letnim, oraz do eleganckich stylizacji.

JUZO Spirit dostępne są w pełnej kolorystyce podstawowej 8 kolorów, w opcji Trend Colours oraz Batik Collection oraz Dip Dye Collection w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami.

 

2) JUZO Inspitation - cienkie podkolanówki, pończochy uciskowe, rajstopy przeciwżylakowe oraz rajstopy dla kobiet w ciąży stworzone z delikatnej, dyskretnej i matowej siateczki. Mała pięta, wzmocniona podeszwa stopy dają komfort podczas użytkowania oraz pewność estetycznego wyglądu nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Dedykowane kobietom, które oczekują cienkiego wyrobu przez cały rok.

JUZO Inspiration dostępne są w pełnej kolorystyce podstawowej 8 kolorów, Trend Colours oraz Batik Collection oraz Dip Dye Collection w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami.

 

Linia Fine Art, oprócz podstawowej kolorystyki, w której znajdziemy 8 kolorów, dostępna jest w wersji Trend Colours, Batik oraz Dip Dye Collection. W zależności od opcji klientki mogą bawić się kolorami, cieniować lub łączyć kolory – tak, aby wyroby były jak najbardziej atrakcyjne i pozwoliły wyróżnić się w tłumie.

 

Kolory podstawowe JUZO

Juzo_kolory_podstawowe

Trend Colours –szaleństwo kolorów POP is ART na sezon 2022/2023

Juzo_Trend_colors


Dip Dye Collection 
- baw się gradientem kolorów! Misterny proces barwienia pozwala uzyskać delikatny gradient kolorów – podobnie jak przypadku malowania akwarelami. Dip Dye Collection dostępne w kolorze Blueberry oraz Poppy seed.

Juzo_dip_dye


Batik Collection- łącz kolory! Dzięki modnej technice farbowania, każdy element odzieży jest indywidualnym unikatem. Batik Collection to połączenie kolorów z dostępnej palety JUZO w wariantach Batik z bielą lub Batik z czernią.


Juzo_batic_collection


 

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.