Wczytuję dane...

30-lecie polskiej marki Pani Teresa Medica

Dominująca pozycja w produkcji wyrobów kompresyjnych zobowiązuje. Dlatego firma stawia na ciągły rozwój, by dostarczać najwyższej klasy rajstopy uciskowe, podkolanówki i pończochy do profilaktyki, leczenia oraz rehabilitacji.

Sukces kobiecego pomysłu

Założycielem firmy, była w 1990 roku Maria Teresa Jaśniak wraz ze swoją córką Anną Sobkowiak. Idea firmy rozpoczęła się od rodzinnych doświadczeń i obserwacji pacjentów, zmagających się z rekonwalescencją po operacjach. Chęć ulżenia w bólu i przyspieszenia procesów stawania na nogi po zabiegach, doprowadziły do stworzenia uniwersalnego pasa brzusznego, który stał się pierwszym produktem firmy. Dziś Pani Teresa oferuje cały wachlarz produktów. Wysoką ocenę klientów zdobywają wyroby profilaktyczne i rehabilitacyjne, neoprenowe oraz wyroby przeciwżylakowe I i II stopnia (pończochy uciskowe, rajstopy uciskowe, podkolanówki i skarpety uciskowe dla mężczyzn i kobiet).

Czy Pani Teresa zakładając w latach 90’ tych firmę spodziewała się takiego sukcesu? Determinacja, kobiecy upór i przekonanie o skuteczności działania oraz wpływ na poprawę komfortu pacjenta wygrały z przeciwnościami. W 1994r. powołano spółkę „Pani Teresa Medica”, sześć lat później zainwestowano w nowoczesny park maszyn i produkcja zyskała nową jakość i poszerzyła jeszcze bardziej gamę produktów. W 2015r. firma zawarła umowę inwestycyjną ze światowym liderem w produkcji medycznych tekstyliów uciskowych, spółką SIGVARIS Holding AG.

Produkty przynoszące ulgę i wytchnienie

Nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane w produkcji, pozwalają uzyskać wysoką jakość oraz stabilność kompresji. Noszone regularnie pończochy uciskowe przyspieszają powrót do zdrowia oraz poprawiają komfort codziennego funkcjonowania. W czasie 30 lat działalności marki Pani Teresa, powstała szeroka gama produktów, które codziennie wspomagają zdrowie i kondycję. Są wsparciem dla osób borykających się z problemami żylnymi.

Wśród klientów marki Pani Teresa są zarówno osoby zdrowe, które stosują pończochy uciskowe profilaktycznie, przeciwdziałając żylakom i opuchnięciom nóg, jak i osoby chore na niewydolność żylną, niepełnosprawni, dla których wyroby medyczne są znacznym usprawnieniem motoryki, być albo nie być czynnym społecznie i zawodowo.

Dlaczego warto postawić na Panią Teresę?

  • Korzystna cena w stosunku do jakości

  • Dobrze zorganizowana sieć dystrybucji na terenie Polski

  • Dobre opinie środowiska medycznego

  • Krajowy producent wyrobów uciskowych

  • Szeroka gama produktów, wysokiej jakości i nowych technologii

  • Alternatywa dla dużo droższych produktów zagranicznych

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów uciskowych Pani Teresa.

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.