Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 10 dni

Terapia uciskowa jest skuteczna pod warunkiem, że w prawidłowy sposób będziemy zakładać i nosić podkolanówki czy pończochy przeciwżylakowe. Założenie wyrobów kompresyjnych na nogi nie zawsze jest jednak łatwe i bezproblemowe, ponieważ ograniczeni wiekiem bądź niepełnosprawnością ruchową, nie jesteśmy w stanie nałożyć podkolanówki lub pończochy na właściwe miejsce na nogach. Odczuwamy wtedy  ból i zniechęceni zaprzestajemy nosić produkty kompresyjne.

Podkolanówki czy pończochy uciskowe właściwie rozmieszczone na nogach, zwiększają komfort ich noszenia oraz właściwości lecznicze terapii kompresyjnej.

Dzięki przyrządowi Slip Stockings On firmy Cizeta Medicali zakładanie wyrobów przeciwżylakowych jest  łatwe, proste i przyjemne.
Specjalna lekka konstrukcja umożliwia szybkie i samodzielne zakładanie podkolanówek czy pończoch przeciwżylakowych, także w II i III stopniu kompresji. Nakładacz Slip Stockings On jest lekki i bez większego wysiłku można go przenosić, a także zabrać ze sobą w podróż.W jaki sposób korzystać z przyrządu Slip Stockings On pokazuje poniższy film : 


                           

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.