Wczytuję dane...

Sigvaris zmienia się dla Was

Zamawiając ulubione podkolanówki uciskowe Sigvaris nie daj się zaskoczyć! Inne opakowanie czy nazwa produktu to efekt wprowadzanego właśnie przez firmę rebrandingu, czyli odświeżenia marki. Linie Essential, Style, Active i Specialities reprezentują nowy podział, ułatwiający precyzyjniejsze zdefiniowanie oczekiwań względem wybieranego produktu.

 

Znana i ceniona marka produktów uciskowych Sigvaris wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wyodrębnia cztery główne linie produktów, tak by wybór najlepszych pończoch czy rajstop był jeszcze prostszy. Jedyną zmianą jest wprowadzenie innych nazw oraz grafik opakowań- cechy produktów pozostają bez zmian. Ten celowy zabieg producenta ma ułatwić klientom wybór idealnej linii produktów.

 

Essential Sigvaris Essential 

Linia produktów Essential to podkolanówki uciskowe, rajstopy i pończochy przeznaczone dla osób ceniących wygodę, prostotę i uniwersalność. Komfort noszenia kompresji na co dzień, w nieskomplikowanych formach i na każdą okazję, to kluczowe założenia tej linii. Idealiści wybierający optymalne rozwiązania, sprawdzające się każdego dnia chwalą produkty Essential za praktyczne zastosowanie. Pasują zarówno na damską jak i męską nogę.


Sigvaris Essential
Style
Sigvaris Style

Segment Style skierowany jest do pań ceniących elegancję i atrakcyjny wygląd. Obok skutecznej kompresji dominuje tu aspekt modowy, umożliwiający wyrażanie siebie w intrygujący sposób. Zachwycają delikatnością, elegancją i lekko przezroczystym efektem. W tej linii znajdziesz produkty w modnych sezonowych kolorach. Idealne zarówno w codziennej pracy, jak i na specjalne okazje.

Sigvaris Style


Active
Sigvaris Active

Dla aktywnych mężczyzn, prowadzących dynamiczny tryb życia, przeznaczona jest linia produktów Active. Charakteryzuje się wytrzymałością i wysoką jakością kompresji. Dzięki tkaninie odprowadzającej wilgoć i zawierającemu cynk wykończeniu, które blokuje nieprzyjemne zapachy, stopy pozostają świeże nawet podczas aktywnego spędzania czasu. Produkty Active MASCULINE zostały opracowane specjalnie dla stóp męskich.

Sigvaris Active


Specialities

Alternatywa dla standardowych rozwiązań w zakresie kompresji. Przeznaczone dla osób, dla których podstawowe znaczenie ma aspekt medyczny, a standardowe wyroby uciskowe nie zaspokajają ich potrzeb. Podkolanówki uciskowe, rajstopy i pończochy dla specjalnych potrzeb medycznych.

Sigvaris Specialities


Co się zmieniło?

Jeśli znasz produkty Sigvaris, zamawiasz regularnie ulubiony model i wiesz, który Ci najbardziej odpowiada, to zmiana nazw produktów, będzie dla Ciebie tylko przyjemnym zaskoczeniem i miłą odmianą. Wysoka jakość, charakterystyczne właściwości i wskazania co do noszenia pozostają bez zmian. Wystarczy oswoić się ze zmianą nazwy. Przyporządkowanie do linii produktów, pozwoli łatwiej poruszać się po świecie kompresji i próbować nowych rozwiązań. Bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by w ciągu dnia korzystać z produktów linii Essential, ale na wieczorne wyjście założyć pończochy uciskowe z linii Style.

Niezależnie od tego, kim jesteś i jaki styl życia prowadzisz- Sigvaris zapewni wyroby uciskowe, których potrzebujesz!

Pytania, wątpliwości, dobór produktów?

61 622 10 05

516 021 222

Zapraszamy do rozmowy z NASZYMI EKSPERTAMI.